Pryč jsou doby, kdy bylo možné najít v našich domácnostech jen sněhově bílé koupelny. Čím dál větší oblibu si získávají koupelny barevné. Nemusí se hned jednat o kombinaci pestrých barev. Stačí jeden chytře zvolený odstín, do kterého můžete sladit celou koupelnu. A proč by to měla být třeba právě zelená?

koupelna
Zdroj: decoist.com

Přivítejte zelenou a nebojte se experimentů

Je všeobecně známo, že zelená barva pomáhá k relaxaci a celkovému uklidnění našeho organismu. I to je jeden z důvodů, proč byste si ji měli vybrat právě pro svoji koupelnu. Omezeni však nemusíte být ani volbou odstínu. Nic vám nebrání v tom využít jich hned několik. Pokud je šikovně zkombinujete, získáte tak jedinečný vzhled, který vaši koupelnu dokonale zútulní. Zelenou barvu můžete implementovat do své koupelny nejen pomocí nového nátěru stěn, ale také například pomocí tapet nebo dlažby. Volba je zcela na vás.

koupelna

S čím vám bude zelená barva nejvíce ladit

Výhodou zelené barvy je především to, že ji lze kombinovat s mnoha jinými. Nejvhodnější ale budou barvy neutrální, jako například šedá, černá či bílá. Co bude ve vaší koupelně vypadat obzvlášť atraktivně v kombinace se zelenou barvou, jsou přírodní materiály, zejména dřevo. To můžete sehnat také v několika provedeních, ať už světlé nebo tmavé barvy, a se stylizací vaší koupelny si tak vyhrát ještě o něco víc.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com