Ačkoliv koupelna možná nepatří zrovna k místům, kde vás to samo láká vymýšlet stále nové změny a dokupovat atraktivní doplňky, věřte tomu, že i zde máte možnost popustit uzdu své fantazii a postarat se tak o to, aby právě vaše koupelna byla jednou z těch nejlepších a nejmodernějších.

koupelna
Zdroj: home-designing.com

Barev se nesmíte bát

Pro koupelny bylo ještě nedávno typické obložení v bílých barvách, ale čím dál více i do koupelen pronikají barvy. Obzvlášť oblíbené jsou barvy pastelové, ale rozhodně není třeba se bát výraznějších barev, jen si u nich musíte trochu více pohlídat jejich kombinaci. Barvy nemusíte mít také jen na obložení. Využijte také možnosti pořízení si do koupelny barevných závěsů, ručníků a podobně. Aby vše dobře ladilo, je třeba vybrat jednu až dvě základní barvy, do kterých budete celou koupelnu následně stylizovat.

koupelna

Doplňky do koupelny

Koupelna navíc nemusí nutně znamenat jen vanu a umyvadlo. Stačí když si do ní pořídíte několik interiérových doplňků a hned přestane vypadat tak stroze a stane se rázem mnohem útulnější. Zjistěte si také, které květiny dobře snášejí vlhkost, a podle toho si je pak můžete zakoupit i do své koupelny. Dodají vašemu interiéru patřičný glanc. Mezi koupelnové doplňky ale můžeme zařadit i různé druhy atraktivních doplňkových světel, věšáků a úložných prostorů, které najdou své využití v každé koupelně.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: home-designing.com