Už vás omrzely obyčejné mísy, na kterých servírujete sobě a svým blízkým ovoce? Pak je možná nejvyšší čas na změnu. Porozhlédněte se po nabídce těch nejmodernějších kousků, se kterými bude každé ovoce vypadat naprosto dokonale.

misky na ovoce
Zdroj: home-designing.com

Tvary, které ještě neznáte

Pokud si myslíte, že miska musí nutně být jen oválná prohlubeň, do které ovoce následně uložíte, pak vás musíme vyvést z omylu. Moderní servírovací mísy na ovoce totiž můžete zakoupit v mnoha tvarech, z nichž některé jsou opravdu velmi netradiční. O to lépe ale budou vypadat a rozhodně zaujmou každou návštěvu. Kromě neobvyklých tvarů se můžete setkat také se zajímavými materiály, které ještě tak úplně své místo mezi servírovacím nádobím nemají. To byla ale pro mnohé designéry výzva k tomu, aby se do něčeho takového okamžitě pustili.

misky na ovoce

Proč si mísu pořídíte i vy

Pokud chcete, aby byla vaše domácnost moderní a stejně tak působila na každého, kdo do ní zavítá, pak bude atraktivní mísa na ovoce tvořit základní stavební kámen, který by vaší kuchyni rozhodně neměl chybět. Vypadá totiž skvěle ve středu každého jídelního stolu, kde kromě praktické funkce plní i roli dekorace, což je už jen příjemným bonusem navíc. Vyzkoušejte, jak bude moderní mísa na ovoce slušet vaší domácnosti. Inspirací vám mohou být fotografie z tohoto článku, na kterých najdete ty nejmodernější servírovací mísy na ovoce současnosti.

miska na ovoce

miska na ovoce

miska na ovoce

miska na ovoce

miska na ovoce

miska na ovoce

miska na ovoce
Zdroj: home-designing.com