Pokud potřebujete při stavbě, v domě či na zahradě něco skutečně kvalitně spojit, nemusí se jednat o problém. Pevných rozebíratelných i trvalých spojů lze totiž dnes dosáhnout vskutku velmi snadno. Stačí si pořídit kvalitní spojovací materiály z nerezu.

Akros1
ilustrační foto: akros.cz

Nerezové šrouby a matice pro rozebíratelné spoje

U rozebíratelných spojů jsou samozřejmě nejpoužívanější tzv. spoje šroubové, jichž je v ideálním případě dosaženo za pomoci kvalitních nerezových šroubů a matic. Ty přitom v žádném případě nejsou nedostatkovým zbožím a navíc si je můžete pořídit hned v několika variantách. Můžete tedy vybírat nerezové šrouby z různých druhů oceli, stejně jako z rozličných tvarů a rozměrů, čemuž pochopitelně odpovídají i nabízené nerezové matice. Máte zkrátka jistotu, že si pořídíte to pravé.

Nýty z nerez oceli pro trvalé spoje

V oblasti spojů trvalých Vám můžeme doporučit vysoce kvalitní nýty z nerez oceli, jichž využívá mnoho stavitelů i domácích kutilů. Uplatnění totiž díky své odolnosti naleznou i v chemicky agresivním prostředí, kde jsou i přes takové podmínky zárukou velmi pevného spojení. Jestliže je tedy potřebujete do méně agresivního prostředí, nemusíte se vůbec ničeho obávat. A musíme rovněž dodat, že existuje více variant nýtů z nerez oceli, např. trhací, s půlkulatou anebo zápustnou hlavou.

Prvotřídní nerezové spojovací materiály za dobré ceny naleznete v internetovém obchodě Akros.cz. A nejen to! V jeho nabídce na Vás čeká rovněž pestrý sortiment hutních materiálů, tedy třeba nerezové trubky, ocelové plechy apod.