Máte rádi nové trendy a rádi čtěte knihy? Pak pro vás bude naše dnešní novinka, kterou je designové osvětlení a současně stojan na držení knih. Svým vzhledem odpovídají současným moderním trendům a skvěle se budou hodit do každého interiéru. Pořiďte svému interiéru netradiční osvětlení i vy.

unusual-lighting-5
Zdroj: freshome.com

Lampa i podpěrka (nejen) pro čtenáře

Mladé designérské studio Zanocchi & Starke navrhlo Lampu Ludovico pro všechny, kteří milují knihy a chtějí si v nich udržet pořádek. Lampa totiž slouží i jako podpěrka knih, aby se vám například na poličce nesesypaly. Osvětlení se zase postará o to, abyste na čtení knih dobře viděli. Vysílá jemné a rozptýlené světlo, které na oči působí velmi příjemně a vytváří doma útulnější atmosféru. Díky svému svěžímu a minimalistickému designu můžete lampu umístit de facto všude.

ideas-unusual-lighting

Praktické a okouzlující

Předmět, který si můžete prohlédnout na fotografiích v článku, se skládá ze dvou samostatných částí a to z malovaného hliníkového rámu a odnímatelné lampy v neprůhledném bílém plastu. Ludovica využívá LED osvětlení a kromě baterie využívá také napájení pře USB kabel. Snadno tak můžete lampu libovolně přemisťovat, protože nemá žádné kabely, se kterými byste se museli potýkat. Bohužel nabízená barevná varianta je zatím jediná, kterou tato lampa a stojan v jednom, disponuje. To ale neznamená, že co není, už nemůže být.

design-unusual-lighting

unusual-lighting-2unusual-lighting-3unusual-lighting-4
Zdroj: freshome.com