Tak jste se přeci jen dočkali! Čeho? Kvalitex představuje novou kolekci ložního povlečení pro rok 2018 a 2019. Nové a svěží vzory jsou naskladněné a připravené pro okamžitou expedici přímo do vašich ložnic. Na jaké motivy, barvy a materiály se můžete nově těšit? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se víc.

DELUX collection: Když je pro vás důležitá životnost

První zmíněnou kategorií je DELUX collection, která obsahuje bavlněné povlečení s vysoce atraktivními motivy. Specifikem této kategorie je skutečnost, že její povlečení je ušito z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Mezi největší výhody tohoto druhu povlečení patří jistojistě vysoká savost, dlouhá životnost, ale i skutečnost, že povlečení bylo šito v České republice.

LUXURY collection: Když oceníte maximální kvalitu

Druhou kategorií je tzv. LUXURY collection – povlečení ušité z nesmírně oblíbeného bavlněného saténu. Neznáte přednosti a výhody bavlněného saténu ani způsob jeho zpracování? Pak prozradíme, že je toto povlečení vyrobené z 100% bavlněné tkaniny. Na rozdíl od klasické plátnové vazby je bavlněný satén vyroben z velmi jemných přízí a je utkán velmi hustou dostavou. Mezi jeho největší přednosti patří vysoký lesk, bezúdržbovost, pevnost ale také stálost a výraznost jednotlivých barev a motivů.

STANDARD collection: Když jste limitováni cenou

Předposlední kategorií je kolekce STANDARD collection, opět vyrobená z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Specifikem této kategorie jsou zejména motivy povlečení, které se inspirovaly geometrickými a květinovými obrazci. Povlečení z této kategorie pořídíte již za dostupných 596 korun, což je další nepopiratelnou výhodou.

Povlečení pro mladé: Když i mladí chtějí být „in“

Poslední kategorií z kolekce 2018/2019 je povlečení pro mladé. Zde opět najdete bavlněné povlečení, vyznačující se svou vysokou pevností. Zároveň je velmi příjemné na omak a potištěné atraktivními motivy. Dá vaše dítko či dospívající teenager přednost motivu basketbal anebo romantické tématice. Také toto povlečení pořídíte již od 596 korun.