Začal podzim a tak se všichni chtě nechtě stěhujeme více „dovnitř“. Ze zahrad a teras se pomalu ale jistě přesouváme do svých domovů a možná mnoho z nás přemýšlí, jak svůj interiér na nadcházející zimní období trochu oživit a třeba v něm uchovat i kousek babího léta….

potah
Zdroj: blancheporte.cz

Je možné, že se Vám najednou bude zdát, že Vaše pohovka již není tak pěkná jako dříve nebo že Vás její barva již nebaví a Vy najednou cítíte, že to prostě chce změnu. Samozřejmě není hned nutné pohovku vyhodit a pořizovat novou. Máme pro Vás velmi jednoduché, výhodné a praktické řešení – povlaky, přehozy či plédy.

Tito skvělí pomocníci mohou oživit pohovky, křesla i židle. A navíc se dají báječně sladit také s různým jiným bytovým textilem, jako jsou závěsy, záclony, polštářky, deky a ubrusy.

Díky těmto textilním pomocníkům změníte barevnost svého obývacího pokoje během okamžiku. A vzhledem jejich příznivé ceně si můžete dopřát i více barevných kombinací, které budete střídat podle příležitostí, ročních období či své momentální nálady.

Po delším období, kdy byly v interiérovém designu módní především přírodní a zemité barvy, jsou nyní trendem barvy chladnější např. bílá a šedá doplněné pudrovými odstíny béžové a růžové či výraznější fialovou.

Potah

Můžete si také vybrat různé vzorované varianty např. oblíbenou oranžovou s proužky tón v tónu, zajímavý etno-motiv se slony v příjemné čokoládové barevnosti anebo velmi elegantní variantu v trendy stříbřité hnědošedé barvě s jemnou kresbou textury listů.

Potahy

Všechny vyobrazené i další potahy, přehozy a plédy jsou k dispozici v mnoha velikostech, jak na pohovky tzn. dvoumístné i třímístné, tak na menší gauče s patentem clic-clac i na samostatná křesla. Pokud je obývací pokoj například spojen i s jídelnou, lze je také vhodně doplnit potahy či podsedáky na židle ve stejné barevnosti a také ubrusy či prostíráním na stůl.

Potah na židli
Zdroj: blancheporte.cz