Rádi se lišíte a chcete, aby i váš interiér byl originální a výjimečný? Pak by pro vás mohl být správnou volbou minerál zvaný malachit, ze kterého přímo vyzařuje luxus a velkolepost.

malachit
Zdroj: decoist.com

Temně zelená pro váš interiér

Dnes si představíme malachit a naprosto dokonalé výrobky z něj, které by neměly chybět v žádném luxusním interiéru. Malachit byl využívám už ve starém Egyptě, kdy z něj vyřezávali kameje, amulety a další podobné ozdoby. Tenkrát lidé věřili, že malachit má moc chránit děti před kouzly a čáry. Interiérové doplňky z malachitu přinesou do místnosti nádech temně zelené barvy, která v kombinaci s jinými odstíny vytvoří dokonalý soulad. Výrobci využívají jak skutečný malachit, tak i jeho imitaci, která je méně finančně nákladná.

malachit

Originální v každém případě

Většina interiérových prvků, která je zdobena kouzelně zeleným malachitem, patří k jedinečným uměleckým dílům. Málokoho totiž napadne při výběru vhodného a atraktivního materiálu pro výrobu nábytku a jiných doplňků sáhnout právě po tomto zeleném minerálu. I to je zárukou toho, že budete vlastnit unikátní kousek, ze kterého budou vaše návštěvy nadšené. Dejte i vy šanci malachitu, který se používá k dekorování již po celá staletí a může se tak pyšnit celou řadou spokojených majitelů nábytku zhotoveného právě z něj. Skvěle u to bude slušet v kombinaci se zlatou či černou barvou.

malachit

malachit

malachit

malachit

malachit

malachit

malachit
Zdroj: decoist.com