Většina z nás už jistě své nové kalendáře pro letošní rok má, ale někteří stále nemohou najít ten pravý. Pokud jej tedy ještě nemáte, můžete se inspirovat v našem dnešním článku, kde vám představíme opravdu atraktivní kalendáře a to jak nástěnné, tak stolní. Uvidíte, že právě díky nim, bude váš letošní rok stát opravdu za to.

die-cut-unique-calendars-600x412
Zdroj: home-designing.com

Co kalendář, to jiný styl

Každý z nás má jiný vkus, a proto není divu, že nabídka kalendáře je tak velmi pestrá. Někdo totiž dává přednost jednoduchému minimalistickému kalendáři, jiným jde spíše o obrázky a grafické provedení. Dnes vám představíme od každého něco, abyste si opravdu dokázali snadno vybrat i ti nejnáročnější z vás. A začneme klasikou, čímž jsou kalendáře s různými kresbami. Populární jsou zejména ty, které si sami můžete dokreslit nebo vymalovat.

black-and-white-cat-design-calendar-600x542

Kalendáře pro fanoušky

Nezáleží na tom, zda fandíte Hvězdným válkám nebo milujete rybaření. Nabídka kalendářů zvládá pokrývat všechny možné záliby a odvětví, takže si na své přijdou jak milovníci roztomilých zvířátek, tak i ti, které zajímá spíše umělecké vyobrazení na stránkách kalendáře. Pokud jste si ale i přesto nedokázali vybrat, pak si můžete vytvořit kalendář vlastní. Na internetu naleznete spoustu šablon k vytištění. Stačí k nim doplnit například fotografie svých domácích mazlíčků nebo snímků z rodinného alba a originální kalendář na nový rok je na světě.

black-and-white-floral-desk-calendar-600x428

folding-back-mountain-range-watercolour-calendar-design-600x600

50s-architecture-desk-calendar-600x918

hand-drawn-mandala-design-calendar-600x450

wooden-hello-kitty-calendar-design-600x600

perpetual-grey-table-calendar-600x600

Zdroj: home-designing.com