Pokud jste milovníky kávy, patrně doma máte i svůj oblíbené šálek, ve kterém si každý den tento lahodný pokoj vychutnáváte. Někdy se jedná o suvenýr z cest, jindy o docela obyčejný šálek na kávu, který najdeme v každé domácnosti. Co se takhle trochu odlišit a pořídit si do kuchyně šálky, které hned tak někdo jiný doma mít nebude?

šálky
Zdroj: home-designing.com

Šálky na kávu, jak je neznáte

Výhodou šálků je to, že je lze vyhotovit z mnoha druhů materiálu. Klasikou jsou šálky z porcelánu nebo ze skla, ale co takhle pít kávu například ze dřeva? I pokud zůstanete věrni tradičnímu porcelánu, můžete narazit na zcela originální šálky, například pro milovníky Hvězdných válek, fotografování nebo různých filmových a komiksových postaviček. Fantazii se meze nekladou, a tak můžete narazit i na šálky, které zcela popírají symetrii obvyklých hrníčku na kávu. I v tom tkví jejich originalita.

šálky

Pro děti i dospělé

Kávové šálky mohou měnit barvy i tvary, a tak se není ani čemu divit, že s nimi kreativní lidé dokáží dělat zázraky. Ani šálek ve tvaru koblihy tak není ničím výjimečným a naopak si jistě získá řadu milovníků kávy, kteří tento styl obdivují. Pořídit si ale můžete i elegantní hrníčky ve tvaru srdce nebo různých zvířátek. Ačkoliv takové šálky zaujmou především dětské oči, i ty dospělé si přijdou na své. Praktické využití spojené s originalitou je totiž skvělý nápad, jak dát prostor své kreativitě.

šálky

šálky

šálky

šálky

šálky

šálky

šálky
Zdroj: home-designing.com