Dnes si ukážeme několik stolních lamp, které jsou plné charakteru a osobnosti. Možná budete až překvapeni, jak vás dokáží obyčejné stolní lampy okouzlit svým designem, díky kterému pro vás nebudou jen praktickým osvětlením, ale také zcela unikátním designovým doplňkem.

Petite 4620
Zdroj: decoist.com

Lampy ze dřeva

Stále velmi populárním materiálem v interiérovém designu je dřevo. Jeho obliba stále stoupá, a proto se sním můžeme setkat i v podobě stolních lamp. Dřevo pomáhá jejich atraktivnímu vzhledu, takže takové výrobky velmi snadno zapadnou do každé moderní pracovny. Jejich provedení, a to jak po stránce materiálové, tak designové, vás jistě zaujme natolik, že si je budete chtít do svého interiéru pořídit také. Hodí se totiž jak do vašich domácích pracoven, tak i do kanceláře, kde kromě osvětlení i působí i jako dekorace.

Teelo-8020

Stolní lampa pro každý stůl

Pokud vás dřevo jako materiál pro stolní lampy stále moc neláká, pak pro vás máme pochopitelně lampy z jiných materiálů. Představit vám tak můžeme například lampy z kombinace oceli a skla. Ať už bude vaše volba jakákoliv, jistě současná nabídka našeho trhu dokáže uspokojit i velmi náročné zákazníky. Kombinace několika druhů materiálu vypadá dobře na každém pracovním stole. Pokud máte ve své pracovně například dva stoly, snažte se při výběru stolních lamp držet jednoho stylu, ve kterém budou pořízeny obě stolní lampy.

Petite-4620Tray-table-lamp-redSiluett-table-lampsRay-table-lamps-in-whiteBaby-Dome-Lamp-brassLumiereLumiere-XXL-and-Lumiere-XXS
Zdroj: decoist.com