Samolepky na zeď jsou velkým hitem dnešní doby. Nelíbí se vám, jak je váš byt vymalován, nebo vám zkrátka přijdou stěny příliš fádní? Než podniknete nějakou radikální změnu, vyzkoušejte toto snadné zpestření, které vás nebude stát mnoho času ani námahy.

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, J.Ting (seen on etsy.com)

Dekorativní samolepky mohou být výrazné, něžné, černobílé i barevné, malé nebo velké. Z nabídky si vyberete určitě motivy do celého bytu. Aplikace na zeď je snadná a zvládne ji každý s malou dávkou trpělivosti. Na to, jak je lepení snadné, vás výsledný efekt ohromí. S minimem prostředků tak docílíte příjemné změny a získáte originální výzdobu do interiéru. Jestliže vás motiv omrzí, samolepku jednoduše sundáte a nahradíte něčím neokoukaným.

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, Danielle Hardy (seen on uwdecals.com)

Někdo dá přednost moderním tvarům, symbolům a motivům, jiný zase něčemu tradičnějšímu. Velice populární jsou motivy květin a zvířat. Děti uvítají do dětských pokojů postavičky z pohádek a filmů, auta, letadla, nebo třeba zvířátka. Zde můžete opravdu popustit uzdu fantazii. Než obrázky na zeď zdlouhavě malovat barvami a s nejistým výsledkem, jednoduše je nalepte.

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, Rene Kratz (seen on etsy.com)

Lepit můžete nejen na stěny, ale i na nábytek. Novinkou jsou 3D samolepky, které dají vzniknout opravdu realistickému efektu. Jiného efektu zase dosáhnete díky nalepovacím fototapetám. Všechny druhy samolepek jsou skvělou variantou dárku pro vaše blízké.

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, Sabrine Smidi (seen on etsy.com)

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, Eva Smite (seen on etsy.com)

samolepky na stěny
Zdroj: Pinterest.com, Dadiva Catbagan (seen on etsy.com)