Pergola se hodí ke každému domu a stejně jako zahrada či garáž, neměla by pergola u domu chybět. Bez pergoly je dům nenaplněný. Společnost si nemá kam sednout, odpočinout si, aniž by ji nepronásledovalo dotěrné slunce nebo dokonce nepříjemný vítr s deštěm. Pergoly jsou prodlouženou paží domu, prodlouženým obytným prostorem, kam můžete pozvat návštěvu a v klidu pobýt na čerstvém vzduchu při popíjení vychlazeného drinku nebo kávičky. Luxusní pergola dodá vašemu domu ten správný lesk, tu správnou „výživovou hodnotu“.

pergola
Zdroj: t-shade.cz, pergola s hliníkovou konstrukcí Corradi Move

Hliník, bezúdržbový materiál, který vydrží

Pokud pergolu, tak ať něco vydrží. Hliníková pergola je bezúdržbová. Je vhodná pro všechny, kteří touží mít pokoj od jakýchkoliv starostí a navíc dodají svému bydlení osobitý styl. Vašemu domu dodá nádech městské aglomerace, moderního, útlého, ale krásného města, kam se všichni rádi vracejí, protože tam, tam je vždycky kam jít, kde se bavit, kde báječně žít a užívat si života. Pergoly společnosti T-shade jsou vyrobené italskými mistry, kteří pergolám skutečně rozumí. Vždyť nebýt pergol, italská civilizace by byla o pět století pozadu. Pod pergolou a právě v Itálii, se vyřešily ty nezapeklitější problémy filozofie či umění.

pergola
Zdroj: t-shade.cz, pergoly s dřevěnou konstrukcí – IATA Luxus

Dřevěné pergoly pro ekologicky smýšlející

Vedle hliníkových pergol nabízí společnost T-Shade i z přírodního materiálu, ze dřeva. Masivní a imponující pergoly, které sem tam potřebují údržbu, ale nijak náročnou. Jejich vzhled lahodí oku, dřevo prostě v lidech probouzí klid. U dřevěných pergol si italští výrobci mohou vyhrát s mnoha detaily, které hliník nedovolí. Jsou vyráběné s nesmírnou péčí a ohledem na preciznost odvedené práce. Nesmírnou výhodou dřevěných pergol je lehká opravitelnost poškozené části. Tyto opravy při jemném zásahu nejsou viditelné.

pergola
Zdroj: t-shade.cz, pergola IATA Luxus

Vyhněte se spalujícímu slunci

Při parném dnu je krásné trávit volné chvíle pod pergolou, v blahodárném stínu. Některé pergoly nají stahovatelnou střechu, díky čemuž lze regulovat svit slunce. Nechat ho svítit tam, kam se vám to hodí. Stažitelnost střechy je možná manuálně nebo za pomoci motorku. Pokud je střecha příliš veliká, pokud pergola zastiňuje velký prostor, je potřeba mít ke stahování střechy motorek a elektrickým vypínačem ji ovládat. Pergola je součástí domu a zahrady. Krásná pergola je součástí krásného domu a krásné zahrady.

pergola

pergola

pergola
Zdroj: t-shade.cz, sluneční plachta