Umění pop artu je známé už z padesátých let a za tu dobu se dokázalo vyvinout ke skutečné dokonalosti. Není se tak ani čemu divit, že tento styl neunikl ani bytovým designérům, kteří jej dokázali šikovně přenést i do našich domovů. Komiksy tak můžete nalézt i ve vašem obývacím pokoji.

pop art
Zdroj: architectureartdesigns.com, pop art design

Komiksový svět u vás doma

Pop art je znám komiksovým vyobrazením, takže není překvapením, že právě to se stalo hlavními motivy pro interiérové doplňky tohoto stylu. Na trhu jsou k dostání například křesla, židle, taburety, skříně a mnoho dalších prvků, pomocí kterých přenesete do svého domu část komiksového světa. Jaký komiks to vlastně bude? To záleží na vás. Výrobci ochotně přistoupí na vaše požadavky a vyhotoví vám materiál s vámi zvoleným potiskem. Ten můžete využít i na přikrývky, polštáře nebo třeba závěsy. Určitě vás samotné napadne ještě celá řada dalších míst, na kterých to bude komiksovému motivu slušet nejvíce.

pop art

Usaďte se pohodlně a stylově

Čalounictví je odvětví, ve kterém se s pop artem můžeme setkat nejčastěji, alespoň co se vybavení interiéru týče. Častá jsou různá křesla a pohovky. Díky tomu, že komiksy vypadají skutečně skvěle a malbu lze aplikovat na jakýkoliv nábytek, můžete ze staré židle či komody vytvořit opravdu velmi atraktivní a netradiční kousek. Vyzkoušejte styl pop artu a vy a uvidíte, že si jej zamilujete na první pohled.

křeslo

pop art

křeslo

křeslo

pop art

pop art

pop art židle

křeslo
Zdroj: architectureartdesigns.com