Odvoz a likvidace odpadu patří mezi nejdůležitější činnosti jednotlivých obcí, jenže nejprve je nutné jej řádně skladovat. K tomu jsou samozřejmě určeny nádoby na odpad. Ovšem i v této oblasti můžete vybírat z rozličných produktů…

K1
Foto: kingspanenviro.cz

Nádoby na odpad Can Collector

Komunální odpad, tedy ten, který je produkován fyzickými osobami na území obcí, je nutné skladovat v kvalitních nádobách. To platí jak pro směsný, tak pro třídění odpad. Představujeme Vám proto nádoby na odpad Can Collector, které jsou vysoce kvalitní a esteticky zajímavé, takže kromě své praktické funkce budou rovněž nepřehlédnutelnou součástí veřejného prostranství. Navíc jistě oceníte i odolnost proti mechanickému poškození i vlivům počasí.

Kontejnery na recyklovatelný odpad

Na počátku 21. století je nezbytně důležité třídění odpadu. K tomu jsou vhodné zejména kontejnery, které jsou dostatečně rozměrné. V této oblasti Vám doporučujeme kontejnery na odpad společnosti Titan, jež Vás opět ohromí svým vzhledem a odolností, ale též inovativními prvky, bezpečností a hygienou. Samozřejmostí je barevné rozlišení jednotlivých kontejnerů na odpad.

K2
Foto: kingspanenviro.cz, nádrž Adblue

Špičková nádrž na Adblue

Že je recyklace odpadu pozitivní pro stav životního prostředí asi nikoho přesvědčovat nemusíme, nicméně toho lze dosáhnout i mnoha dalšími způsoby. Tak například pomocí Adblue, což je roztok, jenž se používá pro snížení emisí některých znečišťujících látek v naftových motorech. I tento roztok je ovšem třeba náležitě skladovat, a proto je zde kvalitní nádrž na Adblue. Ta Vám přinese maximální bezpečnost i komfort.

Sháníte prvotřídní nádoby (nejen) na odpad? Navštivte e-shop Kingspanenviro.cz, kde naleznete pouze kvalitní a moderní výrobky, jež jsou velice šetrné k životnímu prostředí!