Značka Candy uvádí novou řadu praček RapidÓ, které přináší nejucelenější nabídku rychlých programů na trhu.

Z celkem čtrnácti základních cyklů mají 9 rychlých, a to v rozmezí od 14 do 59 minut praní. Jednotlivé rychlé programy jsou určeny pro různé tkaniny a s různou teplotou praní, takže do jedné hodiny vyperete už i silně zašpiněné prádlo. Novinkou je také funkce Snap & Wash v mobilní aplikaci, která doporučí správný program na základě fotografie hromady špinavého prádla. Díky výše umístěným dvířkám a horizontálnímu ovládacímu panelu se nemusíte k pračce tolik ohýbat a prostřednictvím funkce Talking Candy si s pračkou i popovídáte. Řadu RapidÓ doplňují sušičky ve stejném designu, které prádlo vysuší již za 30 minut v úsporném cyklu, a pračky se sušičkou pro všechny, kteří mají místo jen na jeden spotřebič.

Jedinečná sada rychlých programů

Pračky RapidÓ nabízí nejkompletnější sadu rychlých programů na trhu. Celkem 9 cyklů totiž vypere prádlo za méně než 1 hodinu. V rozmezí od 14 do 59 minut praní najdete speciální program pro velmi zašpiněné oblečení při 60°C, při teplotě 40°C denní praní, barevné prádlo a bavlnu, na 30°C sportovní oblečení a jemné prádlo nebo eco krátké varianty pro méně zašpiněné kusy. A že se prádlo nestihne dobře vyprat? O to se postará technologie Speed-Drive Motor, která zajistí až o 50 % účinnější praní i při rychlých cyklech.

Snap & Wash – vyfoťte špinavé prádlo a pračka si už poradí

Pokud si rádi hrajete s moderními technologiemi, jistě vás nadchne funkce Snap & Wash, kterou lze použít při Wi-Fi propojení s mobilní aplikací simply-Fi. Pomocí smartphonu zjistíte, jaký cyklus je nejvhodnější pro konkrétní množství, typ a barvu vašeho prádla. Jednoduše hromadu prádla vyfotíte a aplikace simply-Fi doporučí na základě množství a barev správný rychlý program, a to včetně teploty a počtu otáček. V aplikaci máte navíc další prací cykly k základní nabídce, statistiky spotřeby energie a vody nebo možnost ovládání spotřebiče na dálku.

Talking Candy – celková správa hlasem

Řada RapidÓ je vybavena hlasovým asistentem Talking Candy. Se spotřebiči doslova můžete vést dialog. Zeptáte se třeba na to, jak odstranit skvrny od trávy nebo jak prát záclony. Zahájíte program nebo získáte podporu týkající se údržby a vysvětlení funkcí. Produkty řady RapidÓ jsou kompatibilní také s hlasovými asistenty pro chytrou domácnost Alexa a Google Assistant. Ovládání hlasem je dostupné v několika světových jazycích, prozatím bez češtiny*.

Větší a výše umístěná dvířka

Díky většímu a výše umístěnému plnícímu otvoru u praček, sušiček a praček se sušičkou Candy RapidÓ se nebudete muset při manipulaci s prádlem tolik ohýbat. Tomu uzpůsobený je také ovládací panel umístěný v horizontální poloze a nakloněný otočný programátor. Obojí máte na očích bez zbytečného nahýbání.

Memo Smart Wash – o několik starostí méně

Funkce Memo Smart Wash vám připomene, co se má vyprat a kdy, takže už nemusíte pamatovat na to, kdy jste naposledy prali záclony nebo třeba ložní prádlo. Upomínky a jejich frekvenci si nastavíte sami. RapidÓ také uloží vaše oblíbené programy, aplikace simply-Fi doporučí typ a množství pracího prostředku podle druhu prádla, jakmile se blíží vyčerpání vašich zásob, aplikace může zadat automatickou objednávku na Amazonu na jakýkoliv druh pracího prostředku.

PRODUKTOVÉ TIPY:
Pračka RapidÓ RO 16106DWHC7/1-S – 14 základních programů z nichž 9 je rychlých do 1 hodiny, Wi-Fi / Bluetooth a mobilní aplikace simply-Fi s rozšířenými funkcemi, Snap & Wash – vyfoť prádlo a aplikace sama určí prací cyklus, pára, dotykový displej s češtinou nebo ovládání hlasem, tichý invertorový motor, výše umístěná dvířka a horizontální ovládací panel, kapacita 10 kg, energetická třída A+++-40%, doporučená cena 10 990 Kč.

Sušička RapidÓ RO H9A2TCEX-S – kondenzační sušička s tepelným čerpadlem, 14 základních programů z nichž 7 je rychlých do 90 minut (Úsporný do 30 minut), Wi-Fi / Bluetooth a mobilní aplikace simply-Fi s rozšířenými funkcemi, senzorové sušení dle zbytkové vlhkosti, certifikace Woolmark Apparel Care pro šetrné sušení vlny, dotykový displej s češtinou nebo ovládání hlasem, tichý chod, patentovaná Easy Case nádoba ve dvířkách, kapacita 9 kg, energetická třída A++, doporučená cena 11 990 Kč.