Díky developerským společnostem, vlastníkům domů a bytových jednotek a společnostem, které se zaměřují na správu, pronájem a prodej realit můžeme najít neuvěřitelné množství nemovitostí k dispozici pro naše bydlení nebo podnikání.

byty Praha
Foto: Homesweethome.cz, byt Praha 1 – Staré město

Praha, srdce Evropy

Městská metropole s čím dál vyšším podílem zahraničních turistů a lidí žijících v našem hlavním městě láká čím dál více investorů s nesmělými architektonickými projekty jak už k přestavbám stávajících nebo realizaci nových nemovitostí nám pomáhá modernizovat město a dotvářet moderní vzhled a image dnešního města.

byty Praha
Foto: Homesweethome.cz, podkrovní byt Praha 1 – Staré město

Město skrývá i skvosty

Pražský trh s nemovitostmi posledních let kvete různorodostí nabídek. Českým indikátorem pro vývoj ekonomiky je obor stavebnictví, který neustále roste. Můžeme tak předpokládat, že i reality a trh s nemovitostmi včetně cen za nemovitosti na lukrativních místech neustále porostou. Mezi nejzajímavější patří bezesporu byty na prodej Staré město, které mají svůj půvab nejen úzkými uličkami, historickou atmosférou, ale také díky možnostem, jak následně nakládat s nemovitostí. Proto, pokud přemýšlíme nad nájmem nebo nákupem nemovitostí, současná situace spolu s nízkými úrokovými sazbami za hypotéky přímo vybízí k investičním příležitostem.

byty Praha
Foto: Homesweethome.cz, byt k pronájmu Praha 2

Nekupujte nemovitosti za každou cenu

Výše uvedené řádky byly mířeny především pro obyvatele s finanční stabilitou, neboť investice znamená odloženou spotřebu financí na budoucí časy. Pro ty, kteří chtějí žít v hlavním městě přechodně, nemají stálý příjem, nebo nechtějí dlouhodobé závazky, pro ty je ideální pronájem bytů v Praze. Nabídka nájemních bytových a nebytových prostor je možná dokonce o něco vyšší než nabídka na prodej nemovitostí Praha, proto se o jakoukoli nouzi nemusí nikdo obávat, volný trh a obchod nám dává k dispozici téměř vše, od levných garsoniér po luxusní vily, lofty a mezonety!


Partner článku: Apartmány Praha – Albertov Rental Apartments