Píše se rok 1993, doba plná euforie, která přála novým nápadům. Lidé mohli konečně volně podnikat a plnit si své sny. Právě tehdy spatřila světlo světa také nábytková společnost Bytcentrum.

Po čase hledání sebe sama se začala specializovat na výrobu a dovoz luxusních sedacích souprav. V průběhu času prošla společnost zásadními proměnami. Díky neustálým inovacím a také dokonalé orientaci na zákazníka a jeho potřeby, se tato česká firma stala stálicí na trhu s luxusními koženými sedacími soupravami a to nejen v České ale i Slovenské republice.

Výjimečnost společnosti Bytcentrum

Jistě si říkáte: „Takových firem je ale nespočet, tak v čem je zrovna tato tak výjimečná a jiná“? Její výjimečnost je ve variabilitě a schopnosti přizpůsobit se dokonale přání zákazníka. Ať už se jedná o sedací soupravu dovezenou od některého z předních evropských výrobců nebo o sedací soupravu, kterou si sami vyrobí. Ač je to v dnešní době ojedinělé, tato firma disponuje svou vlastní výrobou, má vlastní stolárnu a také čalounickou dílnu.

Bytcentrum má opravdu široký záběr, co se týká nabídky. Ať už jste konzervativní zákazník, který nerad experimentuje a je věrný osvědčené klasice nebo pokukujete po moderním kousku, který dokonale doplní Váš interiér, to vše zde najdete. Nechcete mít v obývacím pokoji sedací soupravu, ale jen křesla? I zde může firma Bytcentrum sloužit, se svou širokou nabídkou relaxačních a odpočinkových křesel.

Možnost návrhu vlastní sedací soupravy

Pokud Vás z nabídky na trhu, nic neoslovilo, třeba kvůli atypickému interiéru nebo jste prostě jen hodně nároční, nevadí. Můžete si navrhnout vlastní sedací soupravu a probrat veškeré technické parametry sedací soupravy s pracovníky firmy. Ti Vám doporučí, na základě svých dlouholetých zkušeností, co bude nejlepší a pod rukama jim začne vznikat nová sedací souprava přesně na míru Vašim požadavkům. A pak si můžete být opravdu jistí, že budete mít výjimečnou sedací soupravu.

Vzorkové prodejny v Praze a Napajedlech

A kde vlastně najdete prodejny Bytcentrum s luxusními sedacími soupravami? V Čechách můžete navštívit prodejnu v Praze 3-Žižkov, Husitská 26 a na Moravě vzorkovou prodejnu v Napajedlech, ulice Podzámčí 61.