Každý z nás se obklopuje lidmi, které miluje, nebo které má hodně rád. Kamarádi, přátelé, rodina – lidé, kterým věříme, kterým odevzdáváme svou důvěru, kterým dáme první poslední. Naši blízcí jsou těmi nejlepšími, které v životě potkáme, važme si jich a svou náklonnost jim neváhejme dávat najevo.

svatba
Zdroj: pinterest.com, Bridal Styles Boutique

Co takhle nějaké překvápko?

Své blízké bychom měli neustále příjemně překvapovat. Dělat jim radost už jen proto, že tu pro nás jsou, že existují. Obzvláště prožívá-li náš blízký nějaké jubileum, je vhodné ho překvapit něčím výjimečným. Ne pouze tretkou, kterou lze nalézt v každém obchodě. K tomu jsou naprosto nepřekonatelné jubilejní poháry, pro vaší blízkou osobu to nejlepší překvapení. To je superlativů, že? Ale jsou na místě. Jubilejní pohár se jménem jubilanta, se záznamem neopakovatelného okamžiku. Dárek darovaný s citem a láskou. Dárek jedinečný a neopakovatelný.

stoličky v bydlení
Zdroj: stolicky-stoly.sk

Něco do domácnosti?

Chcete udělat radost blízkému radši něčím užitečným? Lehká pomoc. Každý si hned zamiluje elegantní dřevěné stoličky, které se hodí prakticky kamkoliv. Sestavit z nich přátelský kruh kolem stolu a poklábosit o tom, co život dal a co vzal a co je v plánu, co má dát a co má vzít. Posedět v přátelském kruhu, není nad to! Váš blízký už stoličky má a další nechce? Opravdu? Podivné. Ale stále je pomoc lehoučká. Kruh, kam si můžete ke kávičce sednout již máte.

věšák
Zdroj: fpinterier.sk

Co takhle věšák?

Řeknete si věšák, taková všednost. Pozor! Věšák je jako domácí sluha. Dovolíte, pane, uložím váš kabát, abyste se o to nemusel starat sám. Věšák je přeci na odkládání věcí ten nejgeniálnější vynález. Zastává služby domácího sluhy, který odebíral a věšel ošacení hostí sám. Ovšem věšák vám nemůže prošacovat kapsy, nemůže se na vás tvářit jako bouřka. Věšák, navíc elegantně řešený, toť blaho pro hosty, kteří s rozpaky neví kam s kabáty a deštníky.