Dostali jste se do situace, kdy chcete prodat zděděný rodinný dům? Nebo prodáváte byt vlastní, protože se rozrostete a potřebujete bydlení větší? Možná se chcete přestěhovat do jiného města a družstevní byt, ve kterém jste žili doteď, proto opouštíte…

centrum Veronika
ilustrační foto: wikimedia.org

V každém případě vás čeká nelehká a zdlouhavá doba hledání vhodného kupce, který bude ochoten přistoupit na vaše podmínky. Protože lidé nemají peníze, může trvat prodej bytu skutečně dlouho.

Výkup nemovitosti vám zajistí peníze hned

Chcete-li se vyhnout zdlouhavému čekání na prodej domu, nekonečným prohlídkám, na které si budete muset udělat čas a potřebujete-li peníze ihned, využijte výkup bytů.

Společnost Snadnyvykup.cz odkupuje především byty v osobním i družstevním vlastnictví, ale vykoupí i domy, pozemky nebo třeba chaty.

Potěší vás jak rychlost celého procesu, který trvá v řádech dnů, tak fakt, že výkupní ceny nemovitostí se pohybují okolo 60 – 80% jejich tržní hodnoty. Peníze obdržíte na bankovní účet, nebo v hotovosti, záleží na vaší volbě.

Výkup domů i bytů kdekoli v České republice

Společnost Snadnyvykup.cz vykupuje nemovitosti především ve Sředních Čechách a Praze – Kladně, Berouně, Českém brodě, Čelákovicích… a v Severních Čechách – Teplicích, Liberci, Chomutově, Mostě, Ústí nad Labem… Potřebujete-li však odkoupit ihned byt v jiné lokalitě České republiky, společnost Snadnyvykup.cz vám jej zajistí.

Jak výkup pozemku, domu nebo jiné nemovitosti probíhá?

Vyplníte jednoduchý formulář se žádostí o výkup nemovitosti. Jde o jednoduché základní informace o vás a prodávané nemovitosti. Budete kontaktováni specialistou na výkup nemovitostí a domluvíte si termín prohlídky. Následující den obdržíte cenovou nabídku. Poté společnost připraví potřebné podklady, jako je kupní smlouva či návrh na vklad do katastru nemovitostí. A to je vše. Proběhne výplata zálohy a následně zbytku kupní ceny.

Na webových stránkách www.snadnyvykup.cz najdete i reakce spokojených klientů, kteří již rychlého výkupu bytů využili. Obraťte se také na tuto společnost a přesvědčte se sami o její spolehlivosti a kvalitách.