Nebojte se skleněných interiérových doplňků, které jsou stále populárnější. Ozdobit vám mohou například obývací pokoj i ložnici. Místo skla však můžete chytře využít jen průsvitných materiálů, které na okolí působí stejně jako sklo. Jaké výrobky by se vám mohly líbit, a proč byste je měli svému interiéru dopřát i vy?

interiér
Zdroj: decoist.com

Skleněných dekorací se už nemusíte bát

Ačkoliv sklo bývá často využíváno jako doplňkový materiál k nábytkovým stěnám, k samotným skleněným doplňkům se lidé stále staví velmi skepticky. Většinou je to především strach ze snadného poničení, co případné zájemce od koupi zrazuje. Dnešní výrobci však začali využívat pro imitaci skla různé odolnější materiály, jako je například průsvitný akryl. Skvěle si vyhrajete například s průsvitným konferenčním stolkem, jehož vnitřek můžete libovolně nazdobit podle svého vkusu. K dostání jsou i různě tvarované židle, menší stolky a stojany, které jistě budou vašemu interiéru velmi slušet.

židle

Akryl pro dokonalou iluzi

Průhledné doplňky z akrylu využijete zejména v případě, že máte malé místnosti a potřebujete je opticky zvětšit. Skvěle budou vypadat nejen v obývacím pokoji nebo ložnici, ale i koupelně. Vždyť koho by nelákala koupel ve vaně s průsvitnými stěnami? Díky akrylovým vanám si můžete dopřát tento luxus i vy. Neváhejte a pořiďte si průsvitné interiérové doplňky také.

vana

stůl

bar

interiér

interiér

interiér
Zdroj: decoist.com