Leží vám doma nevyužívaná ptačí klec a už jste uvažovali o tom, že se jí zbavíte? Než tak učiníte, věnujte pozornost dnešnímu příspěvku, ve kterém vám představíme několik neuvěřitelných nápadů, jak z obyčejné ptačí klece učinit skutečně zajímavou dekoraci.

klec
Zdroj: decoist.com

Dopřejte kleci nový nátěr

Základem je správná volba barevného odstínu, ve kterém si přejeme klec mít, aby nám do interiéru skvěle zapadla. Většinou však nejlépe vypadá právě barva přirozená, tedy šedá, bílá, černá či zlatá. Vždy se rozhodujte podle prostorů, do kterých budete klec stylizovat. V místnosti, která hýří barvami, se můžete přiklonit i pestřejším odstínům. Skvěle bude klec vypadat i na terase, kde ji můžete zavěsit společně s několika jinými v různých velikostech. Do každé z nich nezapomeňte umístit zajímavé dekorace.

klec

Ptačí klec nemusí být jen zavěšená

Způsobů, kterým klec uchytit, je skutečně mnohem více, než známe. Asi nejtradičnějším způsobem je její zavěšení ke stěně. My však budeme kreativnější a klec, případně pouze jednu její část, uchytíme tak, aby se v ní mohla nacházet další dekorace, například obraz nebo porcelánový ptáček. Pokud jste navíc pevně rozhodnuti, že klec již nebudete nikdy využívat k chovu ptactva, můžete ji rozřezat a pro dekorování využít jen několik částí. Je na jen na vás, nakolik si chcete s novou a poněkud netradiční dekorací vyhrát.

klec

klec

klec

klec

klec

klec

klec
Zdroj: decoist.com