Pohoda je ke spokojenému životu opravdu důležitá. Zařiďte si krásný a pohodový život v jednom z modřanských bytů v chystaném developerském projektu na Praze 4 – Rezidenci Modřanka. Podmínky v Modřanech jsou pro to ideální.

modranka1

Pokud se rozhodnete pro koupi bytu, je dobré si rozmyslet v jaké lokalitě, a jak velký byt si pořídíte. Na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru a v těsném sousedství prvorepublikových vilek, vyrostou v městské části Praha 12 – Modřany čtyři moderní bytové domy, jako stvořené pro celý život.

Rezidence Modřanka jich nabídne celkem 292 o velikosti 30-160m2 s dispozicí 1+kk až 5+kk. Některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi a balkony. Byty v nejvyšších patrech disponují rozlehlými terasami a přízemní byty zase nabízí krásné předzahrádky. Pokud milujete grilování, pití kávy s výhledem na Prahu, nebo se jen rádi začtete do své oblíbené knihy a nechcete být rušeni, tak v Modřanech se vám to poštěstí.

Modřany pro všechny věkové kategorie

S výběrem lokality je to podobné. V mládí spíše oceníte snadnou dostupnost do centra, kulturní vyžití, kavárničky, restaurace a sportoviště. Až budete mít děti, bude vás víc zajímat příroda, sportovní a zájmové kroužky, školky, školy, to vše v okolí vašeho bydliště.

Na stáří pro vás bude tím nejlepším klid, místo kam můžete zajít na procházku, knihovna, kino, supermarkety a také doktoři vše nejlépe v docházkové vzdálenosti od vašeho bytu. V Rezidenci Modřanka je všechno poblíž, takže nebudete muset nikam dojíždět.

poli-modranka

Podkova pro šťastný život

Rezidence Modřanka díky svému uspořádání do tvaru podkovy poskytne jejím obyvatelům klid a také soukromí. Snadná dostupnost do centra je samozřejmostí a příroda? Ta je z Modřanky na dosah. V okolí je spousta parků, vltavské břehy a díky uspořádání do tvaru podkovy také jedinečný soukromý prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy, jehož součástí bude i dětské hřiště.