Slunečné dny přímo vybízejí k tomu, abychom trávili co nejvíce času venku. Pro spolehlivý relax a odpočinek však budeme potřebovat i pravidelný přísun nejen tekutin, ale také dalších doplňkových pochutin, které nám na zahradě či dvorku nesmí během slunečných dní chybět. Jak servírovat s elegancí a stylem?

servis
Zdroj: decoist.com

Barevných kombinací se nemusíte bát

Ačkoliv jste možná zvyklí, že během servírování je třeba dodržovat jisté standardy a vyhnout se tak například různému míchání barev a vzorů, u stolování venku to rozhodně neplatí. Naopak je třeba chopit se výraznějších barev, které dodají vaší zahradě šmrnc. A co vše můžete pořídit v pestrých barvách? Od jednorázových talířů a kelímků až po brčka. Nezapomeňte, že přes letní období se často podávají různé saláty, těstoviny a pomazánky, takže by ve vašem vybavení neměly chybět ani různě veliké mísy a nádobky.

servis

Co připravit na zahradní party

Pokud chystáte pohoštění pro více lidí, nebude na škodu si udělat přehledný plán všech surovin, které budete potřebovat, jelikož tomu následně musíte přizpůsobit i servírování. Krájené ovoce a zeleninu rozložte na větší tácy a doplňte je ozdobnými párátky. Ta využijete i u krájených sýrů a podobných pochutin, které by na vašem stole neměly chybět. Místo by tam mělo nalézt i pečivo, které nakrájejte na menší části, aby se hostům pohodlně odebíralo.

servis

servis

servis

servis

servis

servis

servis

servis
Zdroj: decoist.com