Nejen ženy mají často problém s uložením všech svých bot. Pokud se věnujete několika sportům nebo máte děti, dostanete se také do situace, kdy bezmocně hledáte nějaké volné místo v botníku. Zkuste se ale zamyslet nad tím, jestli by vám neprospěla změna způsobu uložení bot.

boty
Zdroj: digsdigs.com

Jak ukládat boty

Například závěsné botníky nebo stojany uchycené na boku skříně vám ušetří nejen místo, ale čas i při hledání toho správného páru. Navíc jsou elegantní, takže budou v interiéru i skvěle vypadat. Někteří mají dokonce pro obuv vyhrazenou samostatnou místnost, ale i v ní je třeba boty a jednotlivé páry nějak organizovat. K tomu poslouží police, stojany, ale také krabice. Ty využijeme zejména na sezónní obuv, například zimní kozačky a podobně.

boty

Jdeme třídit boty

Máte opravdu velké množství bot a někdy vám přijde obtížné se v nich orientovat? Pak bude třeba skladovat boty tak, aby byly rozděleny do kategorií podle toho, pro jakou příležitost jsou vhodné. Tak si můžete vytřídit například boty na společenský večírek, do práce, na sport či procházku v přírodě. Obuv lze také organizovat podle barev, protože tam budete mít jistotu, že vždy najdete ty, které vám budou nejlépe pasovat k vašemu outfitu. Čas, který věnujete organizaci svých bot, se vám v budoucnu mnohonásobně vrátí v podobě snadné dohledatelnosti jakékoliv obuvi.

boty

boty

boty

boty

boty

boty

boty
Zdroj: digsdigs.com