Spojovací i hutní materiály si je v současné době možné pořídit v mnoha variantách, tedy v různých rozměrech, druzích i materiálech. Jaké by vám tedy neměly chybět?

Akros

Spojovací a hutní materiály? Nerez jako ideální řešení!

Spojovací a hutní materiály si je možné pořídit z různých kovů, ale také z dalších materiálů, tedy např. plastů. Přesto vám doporučujeme zvolit výrobky z nerezové či lépe řečeno korozivzdorné oceli, která je nejen velmi odolná proti mechanickým a dalším druhům poškození, ale zejména proti působení korozivních procesů. To výrazně zvyšuje jejich spolehlivost a zároveň prodlužuje životnost.

Základem spojovacích materiálů jsou nerezové šrouby a matice

Ač si lze spojovací materiály, jež slouží ke spojení dvou i více dílů, pořídit v různých typech, základem jsou šroubové spoje. Rozhodně tedy doporučujeme vybrat si mezi nerezovými šrouby, kterých existuje celá řada. Liší se kupříkladu tím, do jakého materiálu je lze použít (plech, plast, beton apod.). Variabilitě šroubů pak pochopitelně odpovídají i nerezové matice. V této oblasti ovšem naleznete mnohem více výrobků, tedy např. nýty z nerezové oceli apod.

Hutní materiály – nerezové plechy, trubky apod.

Pouze se spojovacími materiály si ovšem vystačit nelze. Pak jsou tu tedy ještě materiály hutní. I v této oblasti je samozřejmě možné vybírat z mnoha rozličných produktů. Oblíbené jsou především nerezové trubky, jež lze využít nejrůznějším způsobem, nabídka je ovšem daleko širší. Pokud si kupříkladu prohlédnete ocelové plechy na Akros.cz, poznáte, že si je lze pořídit hned v několika úrovních chemické odolnosti!