Každá žena má svůj vlastní styl, který ráda přenáší i do interiéru. Není však mnoho místností, kde by se jí dostalo tolik prostoru a možností, jak si tamní prostředí přizpůsobit. Výjimkou však zůstává koupelna, která může být bezesporu stylizována ryze pro ženy.

koupelna
Zdroj: decoist.com

Jak využít všech možností naplno

Ačkoliv se to nezdá, koupelna nabízí mnoho prvků, které můžete s vlastním stylem dotáhnout k dokonalosti. Vyjádřete svoji ženskost právě zde a popusťte uzdu své fantazii. Stačí se rozhlédnout a jistě vás hned napadne spousta možností, kterých zde můžete využít. Začít byste jako obvykle měly podlahou a stěnami, které tvoří základ. Pomocí něj určíte místnosti jasný styl a řád. Vše ostatní už se pak tomuto stylu jen podřídí. Na stěny se nebojte použít pestré barvy nebo tolik populární tapety či velkoformátové plakáty. Vždy však počítejte s vlhkostí, která se v koupelně vyskytuje a podle níž je třeba nástěnné dekorace vhodně situovat.

koupelna

Doplňky zde nesmí chybět

Ženy si rádi hrají s designem, a proto se ani koupelna neobejde bez nápaditých dekorací a doplňků, které jen podtrhnout tento jedinečný styl. Chybět by tak pochopitelně nemělo velké zrcadlo s dostatečným osvětlením, atraktivní úložné prostory a praktické stojany například na náušnice a řetízky. Stylové koupelně pro ženy by neměly chybět ani květiny a romantické vzory.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com