V uplynulých dnech proběhlo v Evropě hned několik veletrhů nábytku a my se dnes podíváme na ty nejzajímavější kousky, které sklidily ohromný ohlas. Řeč dnes bude u interiérových svítidlech a to velmi netradičních. Prohlédněte si je společně s námi v našem dnešním příspěvku. Třeba okouzlí i vás.

svítidla
Zdroj: freshome.com

Stále je čím překvapovat

Člověk by řekl, že ho ve světě interiérové designu už nemůže nic překvapit. Konkrétně v oblasti svítidel už bylo vytvořeno tolik různých motivů a využito mnoho neobvyklých materiálů, až se zdá nemožné přijít s něčím novým. Toho se však interiérový designéři rozhodně nelekli a světlo světa tak spatřily unikátní druhy osvětlení, které hned tak jinde nenajdete. Tak například průsvitné skleněné kameny, ve kterých jsou uložena LED svítidla, se jistě skvěle hodí do každého moderního obývacího pokoje.

svítidla

Světlo a lá mýdlové bubliny

Co udělá designér, když se nechá inspirovat mýdlovými bublinami? Nové netradiční osvětlení, které bubliny až nápadně připomíná. Věřte tomu nebo ne, ale tento způsob osvětlení je v současné době velkým trendem a zahlédnout jej můžete již i na našem trhu. Odstartoval tak boom svítidel, která nejen skvěle prozáří celou místnost, ale navíc slouží jako skvělá dekorace, což se o každém typu osvětlení rozhodně říci nedá. Zapomeňte na nevzhledné zářivky a pořiďte svému interiéru atraktivní osvětlení, které si zaslouží.

svítidla

svítidla

svítidla

svítidla

svítidla

svítidla

svítidla
Zdroj: freshome.com