Sova je odjakživa chápána jako symbol nekonečné moudrosti. Stejně tak je ale ale i vynikajícím motivem v oblasti interiérového designu. Kde a v jakých podobách můžete sovu ve svém domě mít?

sova
Zdroj: styleathome.com

Sova, kam se podíváte

Obvyklé jsou dekorace z porcelánu či keramiky s motivem sovy. Pokud se však chcete od tohoto trendu alespoň trochu odpoutat a být více kreativní, pořiďte si některý méně typický doplněk. Co třeba podstavec pod čtecí lampu ve tvaru sovy? Nebo nástěnný obraz s fotografií či vlastnoruční kresbou? Čím nápaditější budete, tím více originálnější váš výtvor bude. Nebojte se experimentů. Sovu si můžete například i ušít z různě vzorovaných látek. V takovém případě vám skvěle poslouží nejen jako hračka pro děti, ale například zarážka pro knihy.

sova

Nechcete vytvářet nic vlastního? Nevadí!

Pokud není vaším koníčkem vyrábění si vlastních dekorací, nezoufejte. Na trhu je k dostání tolik produktů s motivem sov, že nebudete vědět, který si koupit dřív. Svícen, pokladničku nebo krabičku na šperky? To už jen na vás, pro který z výrobků se rozhodnete. Třeba vás budou mnohem více přitahovat soví polštáře, obrazy a fototapety. Vzhledem k množství používaných materiálů a barev si můžete dovolit i kombinování několika stylů se sovím vzorem. Využijte této možnosti a oživte svůj stávající interiér symbolem moudrosti ještě dnes.

sova

sova

sova

sova

sova

sova
Zdroj: styleathome.com