O tom, že nástěnné tapety opět přicházejí do módy, jste již jistě slyšeli. Nejčastěji jste se s nimi mohli setkat v obývacím pokoji, ložnici či kuchyni. Věděli jste ale, že tapetu můžete mít i v koupelně?

tapety
Zdroj: decoist.com

Nic není problém

Tapety v koupelně jsou u nás zatím poněkud neobvyklým trendem, což je bezesporu velká škoda. Jedná se o rychlé a praktické řešení pro prázdné stěny, které potřebujete něčím oživit. Většinou jsou do koupelen určeny odolnější tapety s důkladnou povrchovou úpravou, které dobře odolávají vlhkosti, které se v této místnosti patrně nevyhnete. Nemusíte se ale obávat, že by se tím pádem vyrábělo jen několik druhů těchto tapet. Jejich nabídka je totiž tak pestrá, že si z ní vyberou i ti nejnáročnější z vás.

tapety

Různé materiály a provedení

Tapety nejsou jen tradiční nalepovací fólie, jak je běžně vídáte na pultech našich obchodů, ale také látkové. Ty mají svoji tradici mnohem delší, a ačkoliv si za jejich pořízení oproti klasickým tapetách trochu připlatíte, měly by vám vydržet mnohem delší dobu. I jejich údržba není tak náročná, jak tomu ještě donedávna bývalo. Nebojte se pořídit si tapetu i do takových místností, kde je to nezvyklé. O to originálnější váš interiér touto velmi jednoduchou změnou bude. Tapety v koupelně jsou nový trend, který postupně proniká do čím dál většího množství moderních domácností.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: decoist.com