Majitelé rodinných domů i komerčních objektů uvažují o montáži tepelného čerpadla především z důvodu výrazných úspor výdajů na vytápění a to až o desítky procent!

Tepelné čerpadlo vzduch/voda aroTHERM
Foto: kvalitni-tepelna-cerpadla.cz, Tepelné čerpadlo vzduch/voda aroTHERM

Nejedná se rozhodně o zanedbatelnou částku, ale o desítky procent ze stávajících nákladů na vytápění. Málokdo ale ví, že při nákupu tepelného čerpadla nebudete šetřit jen na vytápění, ale také na elektřině. Domácnosti s tepelným čerpadlem dostanou na elektřinu výhodnější sazbu.

Nejdůležitější je samotná kvalita čerpadel

Aby tepelná čerpadla dokázala opravdu výrazně snížit výdaje za vytápění, musí být kvalitní. To samozřejmě platí pro tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda i voda-voda. Výrobců tepelných čerpadel, kteří figurují na našem trhu, je velké množství. Jedná se o tuzemské i zahraniční firmy a rozdíly v jednotlivých značkách nejsou malé. Rozhodující je výkon. Tedy to, jak účinně dokáží čerpadla odebírat teplo a energii ze vzduchu, země nebo vody.

Vsadit na kvalitu a zkušenosti se rozhodně vyplatí

Při nákupu tepelného čerpadla budete mít mnoho možností a mezi nimi jsou i neznámí výrobci, o kterých není dostupných tolik informací. Nakupovat zajíce v pytli se nevyplácí a v oblasti tepelných čerpadel už vůbec ne. Vždy je lepší vsadit na kvalitní a prověřenou značku. Nejlépe na tu, která se v daném oboru pohybuje dlouhodobě a dosahuje skvělých výsledků. Pro tepelná čerpadla je přesně takovou značkou Vaillant.

Tepelné čerpadlo země/voda
Foto: kvalitni-tepelna-cerpadla.cz, Tepelné čerpadlo země/voda geoTHERM VWS se zásobníkem TUV

Německá kvalita! To jsou čerpadla Vaillant!

Německý výrobce čerpadel Vaillant se v oblasti vytápění pohybuje již 140 let. Za tuto dobu nasbíral velké množství zkušeností a v kombinaci s využitím moderních technologií dokáží tepelná čerpadla Vaillant dosahovat skvělých výsledků. Právem se proto řadí mezi nejúčinnější ve své třídě. Vývoj i výroba probíhají v německých výrobních závodech. Všichni víme, jak důkladně si v Německu potrpí na kvalitu a preciznost provedení. Tepelná čerpadla Vaillant jsou tichá, spolehlivá a hlavně výkonná. Na všechny druhy čerpadel navíc Vaillant poskytuje záruku 5 let a na kompresory čerpadel dokonce 10 let.

Detailní informace o čerpadlech Vaillant a jejich kompletní nabídku najdete na www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz.