Máte průmyslový provoz, který potřebuje ohřát velké množství vody, nebo hledáte energeticky účinné řešení pro vytápění obytných budov? Tepelné čerpadlo MHI Q-Ton je přesně to, co potřebujete.

Máte pochyby o schopnostech tepelných čerpadel zajistit dostatek teplé vody? Vězte, že s vysokoteplotním čerpadlem  MHI Q-Ton vám nedostatek vody nehrozí, a to zejména díky faktu, že toto zařízení využívá při svém provozu technologii  EcoCute, jež:

  • Dosahuje výstupní teploty vody až 90 °C
  • Je maximálně šetrná k životnímu prostředí.
  • Zajišťuje mimořádně vysoký topný faktor tepelného čerpadla i při nízkých teplotách.
  • Díky stabilnímu výkonu omezuje potřebu zajišťovat si v zimě teplou vodu elektrický dotopem.

Technické parametry MHI Q-Ton

Tepelné čerpadlo Q ton je ideálním zdrojem tepla pro budovy s vysokou spotřebou teplé vody jako jsou bytové domy, hotely, ubytovny, internáty, nebo průmyslové a potravinářské provozy, kde je kromě velkého množství vody požadavek i na její vysokou teplotu, kterou běžná tepelná čerpadla nedokáží zajistit.

Chcete se dozvědět více o tom, jak tepelné čerpadlo Q-Ton může být využito ve vašem objektu? Kontaktujte zástupce společnosti GT ENERGY s.r.o., která se v oblasti úspor energií a dodávek úsporných technologií zabývá od roku 1997. Odborníci vám poskytnou konzultaci a pomohou vám vybrat nejvhodnější řešení pro váš projekt.

Zdroj obrázku: Locomotive74 / Shutterstock.com