Bydlení dnes nabízí mnoho podob. Je na každém majiteli rodinného domu, vily nebo bytu, jak se bude doma cítit. Díky širokým možnostem dnes není třeba přílišných kompromisů.

moderní koupelna 2016 inspirace
ilustrační foto: pixabay.com – Rizwankhewa

Přemýšlíte-li o obnově vybavení koupelny, respektive vybavujete-li novou koupelnu, můžete se vydat cestou komfortu a elegance. Základem je spojení kvality a účelnosti. Co všechno může být součástí moderní koupelny?

Stylový sprchový kout

Ať již máte menší koupelnu, kde o vaně neuvažujete, nebo je vaše koupelna naopak větších rozměrů a vana je naprostou samozřejmostí, v obou případech lze do místnosti začlenit sprchový kout. A nemusí se nutně jednat o sprchové kouty, jež znáte z dřívějších dob. Soudobá nabídka poskytuje dostatečný prostor k originalitě. Sprchové kouty jsou k dispozici v nejrůznějších variacích – liší se svým tvarem, rozměry, ale i vybavením v podobě sprchového systému.

Samozřejmostí by měly být taktéž sprchové dveře. Někdo si může myslet, že je to banalita a maličkost, ale právě detaily tvoří výsledný celek. Sprchové dveře mohou být otevírací, shrnovací nebo třeba rolovací. Největší boom zažívají sprchové dveře z bezpečnostního skla. Určitě je však možné využít i jiných materiálů, případně jejich kombinací.

Masážní boxy pro dokonalou relaxaci

Koupelna dnes již není pouze místem, kde se umýváte, případně líčíte a upravujete svůj zevnějšek. Stále častěji bývá totiž koncipována jako místo pro odpočinek a relaxaci. Nové síly lze pochopitelně za určitých okolností nabrat i v lázni ve vaně. Daleko lepší možnosti ale jednoznačně nabízí masážní boxy.

Masážní boxy si lze představit jako speciálně upravené sprchové kouty. Rozdílnost spatříte zejména ve vybavení. Kromě tyčkové sprchy na vás totiž čeká daleko více funkcionalit. Jedná se zpravidla například o hlavovou sprchu, která zajišťuje nádherný prožitek v podobě tropického deště. V závislosti na konkrétním modelu je takový box potom vybaven několika vodními tryskami s nejrůznější intenzitou průtoku. Věřte, že správně vybraný masážní box je opravdovým přínosem nejen pro fyzické, ale i to psychické zdraví.

Nákup se zárukou spokojenosti

Při nákupu nejen koupelnového vybavení a koupelnových prvků, by rozhodujícím faktorem neměla být nikdy pořizovací cena, ale především kvalita, která určuje potažmo životnost a celkovou uživatelskou spokojenost.

Ne každý producent a prodejce vám tento předpoklad zajistí beze zbytku. Pokud byste se rozhodli nakoupit přes e-shop levna-koupelna.cz, nebudete v žádném případě litovat. Čeká vás široký sortiment se skloubením kvality, stylu a pořizovací ceny. Nákup je pohodlný, jednoduchý a rychlý. Nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíte z pohodlí domova, případně z vaší pracovny!