Lampy jsou s interiérovým designem spojeny natolik, že spoustu z nás ani nenapadne, jsk se s jejich pomocí dá změnit vnímání celého interiéru. My si dnes představíme trochu netradiční pojetí obyčejných lamp, jejichž podstavec se obvykle skládá z jednoho kusu. Lampy, jejichž stojan se skládá ze tří noh, jsou u nás novinkou, která však jistě zaujme i vás.

lampa
Zdroj: decoist.com

V hlavní roli stativ

A co je na novém trendu lamp tak zajímavého? No přece tři nohy, z kterých se skládá jejich podstavec. Ne nadarmo je přirovnáván ke stativu, který známe z oblasti fotografování. Výhodou těchto lamp je tak především jejich stabilita, která je díky rozložení hmotnosti skutečně vynikající. Stejně tak lze ocenit schopnost lampy zapadnout do každého interiéru. Ať už jej máte sladěný do světlých nebo tmavých barev, lampa se u vás bude cítit jako doma. Dáno je to zejména mnoha druhy lamp, ve kterých je možné je pořídit.

lampa

Na čtení i jako dekorace

Lampy můžete využít mnoha způsoby. Někdo si při jejich světle rád čte, jinému zase pomáhají dokreslit romantickou atmosféru během sledování televize. S pomocí lampy se vám podaří spojit příjemné s užitečným skutečně dokonale. Inspirujte se nabídkou lamp v různých úpravách, které potěší nejen váš interiér, ale především vaše oči. Pokud navíc máte více volného prostoru, můžete zakombinovat lamp hned několik. Výsledek bude jistě stát za to.

lampa

lampa

lampa

lampa

lampa

lampa

lampa

lampa

lampa
Zdroj: decoist.com