Pokud dáváte přednost originálnímu provedení, pak jste se jistě již někdy setkali s DIY projekty, v rámci kterých si sami můžete vytvořit spoustu atraktivních vychytávek nejen do své interiéru. Dnes si ukážeme, jak vyrobit DIY držáky na ručníky, které vám bude každý závidět.

Aged-wood-towel-rack-with-mismatched-hooks
Zdroj: decoist.com

Originální kousky, které jinde neseženete

Milovníci DIY projektů většinou jako důvod jejich využívání uvádí nízkou cenu, ale především originalitu, kterou jim jejich vlastní výrobek přinese. Určitě proto sami vyzkoušejte, jestli právě pro vás nebude DIY řešením, jestliže se vám například delší dobu nedaří sehnat výrobek, který by splňovat všechny vaše požadavky. Konkrétně věšáky na ručníky navíc nejsou ani nijak náročnou tvorbou. Stačí zvolit vhodný materiál a způsob, jakým bude věšák upevněn.

Nautical-rope-towel-rack

Kreativitě se meze nekladou

Asi nejoblíbenějším materiálem pro domácí věšáky je dřevo. Skvěle vypadá a dá se s ním lehce pracovat. Můžete je různě brousit, lakovat, barvit, ale většinou se jej lidé snaží nechat v co nejpřirozenější podobě, protože tak zkrátka vypadá nejlépe. Pro věšení ručníků můžete využít ale také například obyčejné lano, které vaší koupelně dopřeje nádech exotiky. Nebojte se využít ani rámy starých obrazů, protože tak koupelna získá zcela netradiční umělecké dílo, které je současně praktickým věšákem. Navíc máte jistotu, že je to jedinečný originál.

Tumbled-Stone-Wall-Hook-Collection-offers-a-unique-DIY-Idea

Super-easy-DIY-rope-towel-holder-for-the-nautical-themed-bathroom

Gorgeous-DIY-towel-holder-made-from-driftwood-for-the-beach-style-bathroomDIY-Copper-Pipe-Ladder-used-as-towel-holderChic-DIY-towel-holder-is-super-easy-to-craftOld-window-turned-into-a-lovely-towel-holder-with-personal-photographs
Zdroj: decoist.com