Svíčky jsou neodmyslitelně spojeny s podzimním obdobím, kdy nám jejich svit a teplo přinášejí příjemnou atmosféru, kterou obzvlášť v podzimních dnech potřebujeme. Zútulněte si díky nim i vy svůj interiér. Tato snadná a finančně nenáročná dekorace je to nejlepší, co pro zpříjemnění podzimu můžete ve svém domově udělat.

svíčky
Zdroj: digsdigs.com

V jednoduchosti je krása

Svíčky v současné době plní převážně funkci dekorační a našly si místo v mnoha domácnostech. Není se vlastně ani čemu divit, jelikož svíčky vypadají velmi atraktivně a to i v případě, že nejsou nijak více dekorovány. Nejlépe jim to pochopitelně sluší ve svícnech. K dostání jsou v různých barvách a především je můžete sehnat i aromatizované. Ty prostředí vašeho interiéru promění ještě mnohem více a přispějí k vytvoření útulné atmosféry. Ostatně vyzkoušejte si sami, jak dokáže i malá svíčka zpříjemnit podzimní večery.

svíčky

Užijte si podzim se svíčkami

Ozdobit můžeme svíčkami stoly, parapety, police, ale i venkovní prostory. Vždy ale dbejte na bezpečnost a svíčky umisťujte pouze na taková místa, kde nehrozí, že by mohly způsobit požár. Lepší proto budou svícny, ve kterých je svíčka bezpečně uzavřená, a přesto vypadá skvěle. K podzimnímu dekorování budou patřit oranžové a hnědé barvy, takže k svíčkám můžeme umístit šišky, listy, žaludy a podobně. Zkrátka vše, co vám podzim připomíná.

svíčky

svíčky

svíčky

svíčky

svíčky

svíčky
Zdroj: digsdigs.com