Díky reklamám v médiích má řada z nás s Vánocemi spojené tři základní barvy – červenou, zelenou a bílou. To vše ale pochopitelně pramení v zahraničí a v postavičce tolik populárního Santy. Pokud ale dáváte raději přednost tradičním českým Vánocům, pak se nemusíte bát jít do zlaté barvy, které nám naše křesťanské tradice přiblíží mnohem více než vousatý Santa ze severu.

vánoce
Zdroj: decoist.com

Nebojte se zlaté barvy

Ačkoliv zlatá barva patří v interiérovém designu k těm nejoblíbenějším a nejluxusnějším, řada lidí má obavy, že se jim nepodaří tuto barvu skloubit s interiérem. Pokud však šikovně použijete barvy celého okolního prostředí, nebude absolutně žádným problémem zlatou začlenit. Nejvíce bude ladit s kombinací černé a bílé barvy, což opět dokreslí vánoční atmosféru v celém domě. Zvolené barvy současně poskytují prostor pro velmi pestré dekorování, protože v uvedených odstínech lze sehnat většinu interiérových doplňků a ozdob. Nebojte se zlaté barvy a pusťte si ji do svého interiéru ještě dnes.

vánoce

Zlato, kam se podíváš

Zlato je odjakživa symbolem bohatství, avšak u dekorací tomu tak rozhodně není. Většinu z nich seženete za velmi přijatelnou cenu, takže zlatou barvu dostanete do svého interiéru skutečně za velmi nízké náklady. O luxusní dojem ale rozhodně nepřijdete, protože zlato se vždy bude dokonale třpytit a velmi nenápadně tak prozáří celou místnost.

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce
Zdroj: decoist.com