Již se to blíží. Pomalu ale jistě klepou na dveře vánoční svátky. A přiznejme si to, každý z nás chce mít toto období dokonalé. Plné klidu a pohody, ale hlavně plné úsměvů našich nejbližších. V tomto článku bychom se proto chtěli zaměřit na to, co vlastně dělá ono teplo domova a jak vykouzlit teplo uvnitř nás i v našich domácnostech.

Co je oním teplem domova? Je jím rodina, její pospolitost a ten jedinečný pocit bezpečí. Je to ale i to místo, které známe a ve kterém se cítíme dobře. Nic nás netrápí, nic nám nechybí a můžeme být sami sebou, protože rodina nás zná i z té strany, kterou před světem tajíme. To je tím teplem. Tím, co nás zahřívá zevnitř a podtrhuje celé kouzlo Vánoc.

Ale přece jen ono pomyslné teplo domova by bylo o dost menší, kdybychom nepociťovali i to teplo fyzické. Nezapomeňte mít proto na zimu vyřešené vytápění a zamyslete se i nad doplňkovými topidly. Ty jsou často nutností ve starých domech, či v domech, ve kterých se topí uhlím. Jakýkoliv přídavný zdroj tepla oceníte ve chvíli, kdy se promrzlí vrátíte domu nebo ráno, když se probudíte do vychladlého bytu. Ono totiž i to pomyslné teplo domova dělá také to teplo skutečné. Už jen ta představa, že bychom prostydli a byli o svátcích nemocní … Myslete tedy na vše a poohlídněte se po doplňkovém topidle. Může jím být například klasický přímotop, infrazářič či stále oblíbenější olejový radiátor. A pokud máte nějaké chronické problémy a špatně se vám prokrvují končetiny, mohla by vám pomoci i vyhřívací deka.

To pravé vánoční teplo domova, ale přece jen vytváříte svým chováním vy a členové vaší domácnosti. Souvisí s ním úplně vše, každý detail, který je spojen s Vánoci.  Nezapomeňte si vyzdobit byt, dodržujte vánoční tradice a buďte s těmi, co máte rádi. K podtržení vánoční atmosféry je vhodné zapálit svíčky a provonět byt esenciálními oleji. S tím vám pomohou aroma difuzéry, které postupně uvolňují vůni po místnosti. K Vánocům se určitě budou hodit esenciální oleje s vůní borovice, skořice či mandarinky.

Vánoce budou přesně takové, jaké si je uděláte, tedy jaké teplo domova vlastními silami vytvoříte. Udělejte si krásný vánoční čas se svými blízkými.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/