Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR bude přehlídkou novinek a trendů ze světa nábytku a interiérového designu. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO PRAHA sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program. Partnerem veletrhu FOR INTERIOR 2022 je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

FOR INTERIOR je nejvýznamnější oborovou událostí, na níž se scházejí výrobci, dodavatelé a značky nábytkářského oboru a bytového designu. Své produkty nabídnou veřejnosti také firmy zaměřující se na stále populárnější akustická řešení v interiérech, například DISK MULTIMEDIA nebo Acutec. V PVA EXPO PRAHA kolekce sedaček představí například JECH, Nejči, Bytcentrum, Aksamite nebo Home Studio Kejík, v sekci postelí bude možné vybírat u firem Magniflex, Postelia nebo Eurotest. Chybět nebudou výrobky tradičních firem Jelínek – výroba nábytku, Kaplan nábytek či Rott Design. Mezi zahraničními značkami najdou zájemci Hettich, JV POHODA, MSJ, Scandium, Polyston nebo Valpaint. S designovými novinkami se představí Timberiant, Dubovina, Javorina, Truhlářství Kaucký a další.

Na veletrhu bude možné zúčastnit se i mnoha akcí v rámci doprovodného programu v INTERIOR CAFÉ ve Vstupní hale I. Jaké trendy v barvách a materiálech jsou v současnosti v oblibě, to předvede ukázkový interiér realizovaný ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou a jejími partnery. Zájemci si budou moci prohlédnout kuchyň spojenou s jídelnou, obývací částí a doplněnou do posledního detailu doladěnou šatnou. Každý den od 14 hodin bude v INTERIOR CAFÉ probíhat přednáška TRENDOVÉ BARVY A MATERIÁLY s tématem trendů z milánského veletrhu Salone del Mobile, doplněná komentovanou prohlídkou expozice Ukázkový interiér v trendy barvách. Od středy do pátku program přinese workshop Macramé a v sobotu workshop patinování rámečku s Balakrylem, to vše ve spolupráci s magazínem Blesk bydlení vždy od 13 hodin.

Také letošní podzimní FOR INTERIOR se koná v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH a návštěvníkům bude k dispozici komplexní portfolio firem, produktů a služeb od návrhu stavby až po finální zařízení interiéru. Více na www.forinterior.cz.