Interiérové vířivky se stali neodmyslitelnou součástí moderních domácností. Jejich výrobci však jdou ještě dále, a tak se není ani čemu divit, že světlo světa spatřily vířivky venkovní. Ty si můžete užívat nejen v létě, ale i v zimě. Díky své konstrukci a kvalitní izolaci si hravě poradí i s mrazem. Zaujaly vás venkovní vířivky? Tak na ně podívejte s námi trochu blíž a třeba se pro jejich pořízení rozhodnete nakonec i vy.

Spahouse_cz___Ique_Tonga1
Foto: spahouse.cz – vířivka Ique Tonga

Venku mrzne? Žádný problém!

Hlavní výhodou venkovní vířivky je snadná regulace teploty vody uvnitř skořepiny. Vodní proud může totiž dosahovat až neuvěřitelných 40°C a to i tehdy, když je venkovní teplota vzduchu pod bodem mrazu. Dosáhnout takových výsledků není problém díky vynikající trojité termální izolaci. Ta navíc pomáhá výrazně snížit náklady na provoz, což jistě uvítá každý zákazník. Důležitou roli v tomto případě hraje i zpracování akrylu, který tvoří skořepinu vířivky. Akryl je zpracován kvalitní segmentovou technologií, díky které nepraská, neobsahuje žádné prolákliny a vydrží i v těch nejnáročnějších venkovních podmínkách.

Jednotlivé komponenty tvoří celek, díky kterému můžete vířivku používat skutečně kdykoliv si jen budete přát. Pokud ji však neplánujete používat během zimního období, měli byste ji důkladně zazimovat a připravit na jarní sezonu. V takovém případě je lepší se obrátit na odborníky, kteří se o kvalitní a profesionální zazimování postarají za vás. Sami byste se do této procedury mohli pustit také, ale na vlastní riziko. Při neopatrném zacházení totiž můžete vířivku poškodit a ztratit tak záruku. Dobře si proto promyslete, zda není lépe zaplatit si kvalitní péči odborníků, kteří vědí, jak na takové zazimování jít.

Spahouse_cz___Ique_Eden3
Foto: spahouse.cz – Ique Eden

Proč si pořídit venkovní vířivku

Kromě skutečnosti, že si pobyt ve venkovní vířivce můžete dopřát skutečně kdykoliv, existuje celá řada dalších výhod, které pořízení tohoto výrobku přináší. Nejpodstatnějším je pochopitelně blahodárný vliv vířivek na naše zdraví. Nejen že se nám postará o celkové uvolnění těla a relaxaci, ale také o regeneraci naší pokožky, kterou očistí a zbaví nečistot.

Pobyt ve vířivce je doporučován i lidem po zranění v rámci rehabilitačních procedur. Hydromasáž, kterou si můžete vychutnat pomocí venkovní vířivky i vy, můžete ještě umocnit pořízením systému MicroSilk, který se postará o zvýšení procenta kyslíku ve vodní proudu, čímž ještě více umocní požitek z pobytu ve vířivce. Pro dokreslení atmosféry si můžete k vířivce pořídit i několik šikovných pomocníků z doplňkového zboží. Skvěle bude například vypadat atraktivní LED osvětlení i moderní audiosystém, který se vám postará o příjemnou relaxační hudbu. Užijte si vířivku i vy.

Spahouse_cz___Ique_Tahiti4
Foto: spahouse.cz – Ique Tahiti