Při zařizování domácnosti lze využít také možnost, kdy si necháte vyrobit nábytek na míru. Nejčastěji se přitom realizují hlavně skříně na míru. Co to vlastně jsou skříně na míru a vyplatí se do nich investovat?

veskavěná skříňka
Zdroj: komandor.cz

Cena vestavěných skříní

Z hlediska ceny jsou vestavěné skříně na míru o něco dražší nežli výrobky, které jsou vyráběny sériově a prodávány v obchodech. Je to dáno tím, že se zde zohledňují konkrétní nároky na jejich rozměry, použité materiály, počet poliček a zásuvek a jejich včlenění do místnosti.

Vyšší pořizovací cena by vás rozhodně neměla odradit. Navíc se v dnešní době dají bez problémů pořídit i celkem levné skříně, které jsou co do ceny takřka srovnatelné s klasickými skříněmi.

Přednosti vestavěného nábytku

Hlavní výhoda samozřejmě spočívá v tom, že návrhy vestavěné skříně počítají s tím, že budou zapracovány do interiéru do nejmenších detailů. Nikde pak nečouhají, nemají rohy vysunuté do prostoru místnosti, dokonale zapadnou ke stěně, kde tak není žádný zbytečně volný prostor. Už jen z těchto důvodů je dobré vážně přemýšlet o tom, že si vestavěné skříně přeci jen pořídíte.

veskavěná skříňka
Zdroj: komandor.cz

Objednávka vestavěných skříní na míru

Vestavěný nábytek můžete objednávat u společnosti Komandor. Tato firma prodává špičkové skříně z kvalitních materiálů, a to za velmi pěkné ceny. Každá objednávka je řešena velmi rychle, takže po objednání je skříň připravena k užívání již zhruba během dvou až tří týdnů. To je vzhledem k tomu, že vlastně probíhá kompletní výroba, velmi krátký časový úsek. Vestavěné skříně si můžete objednat i s posuvnými dveřmi. Ty jsou velmi vhodné ve chvíli, kdy máte malý byt a potřebujete uspořit co nejvíce prostoru.

Vyplatí se tedy do vestavěných skříní investovat? Určitě ano, stačí si udělat na levné skříně kalkulace a zjistíte, že za ně rozhodně nedáte tolik, jak byste možná očekávali. Navíc získáte skutečně kvalitní nábytek, který vám bude sloužit po mnoho let.

veskavěná skříň posunovací
Zdroj: komandor.cz