Peníze na účtu můžete mít ještě dnes. Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka získáte až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. Jak si ukážeme níže, nákupy s penězi z rychlé půjčky se skutečně vyplatí…

doplňky - dekorace foto
ilustrační foto: pixabay.com – milivanily

Jestliže kupujete bytové doplňky, které byly z původní ceny 10 000 Kč zlevněny na 8 000 Kč, přičemž si na sníženou cenu (tj. 8 000 Kč) půjčíte se splatností 5 dní, přeplatíte celkem 396 Kč*. To znamená, celkové náklady na bytové doplňky v tomto případě činí 8 396 Kč, což je méně, než kolik byste zaplatili v případě, že byste si výprodejové slevy museli nechat ujít a následně bytové doplňky koupit za standardní cenu.

Nemusíte se přitom bát žádné nekalosti, Kouzelná půjčka nabízí nebankovní půjčky vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, tj. půjčujete si stejně bezpečně jako v bance. Smlouva o půjčce má 2 strany a podmínky v ní obsažené jsou maximálně transparentní (což mimochodem potvrzují i nezávislé testy poskytovatelů nebankovních půjček).

Peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den požádání žádosti o půjčku (Kouzelná půjčka má bankovní účty u 10 bank, tj. je velká pravděpodobnost, že peníze budete mít na účtu obratem po jejich odeslání).

Splacení půjčky probíhá jednorázovou platbou v době konce splatnosti.

Výhoda oproti bance? Rychlost a možnost půjčit si nižší tisíce korun

Ptáte se, proč si půjčit peníze u nebankovní společnosti a ne u Vaší banky? Rozdíl je v rychlosti. Pokud u Vaší stávající banky nejste dostatečně dlouho na to, aby Vám tato banka před-schválila nějaký úvěrový rámec, nemusíte peníze ze spotřebitelského úvěru získat obratem. Navíc, některé banky omezují minimální výši úvěru částkou 5 000 Kč – 10 000 Kč, pokud byste si tedy na nákupy bytových doplňků potřebovali půjčit 1 000 Kč – 3 000 Kč, museli byste si u banky vzít úvěr na vyšší částku.

Pokud tedy potřebujete finanční výpomoc opravdu rychle a zároveň si chcete půjčit právě tolik, kolik potřebujete, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka.

* RPSN 3310 %, modelový příklad ze dne 7. 12. 2015