Domovní čistírny odpadních vod patří v současnosti mezi nejvyhledávanější součásti mnoha novostaveb, které nemohou být připojeny k centrální kanalizaci.

domácí čov
ilustrační foto: pixabay.com – PublicDomainPictures

Výrobců je na našem trhu hned několik a rozdíly v kvalitě jsou propastné. Pokud se některý z výrobců chce v tomto konkurenčním prostředí vypracovat na vrchol a udržet si na něm pozici, rozhodně by neměl zahálet. Jedině touha po neustálém zdokonalování výrobků je cestou k udržení vysoké kvality. Nároky zákazníků a požadavky na architekturu se totiž neustále zvyšují.

Jaká cesta je správná ukazuje Gonap

Domovní čistírny odpadních vod Gonap jsou již několik let na našem trhu symbolem kvality a spolehlivosti. Skvěle se hodí pro využití u rodinných domů i rekreačních objektů s různým počtem osob. Gonap si získaly svou dobrou pověst širokou nabídkou produktů, ale hlavně neustálým vývojem. Stále se snaží své produkty modernizovat a vyvíjet, aby byly ještě kvalitnější. Každou chvíli se na trhu objeví nové technologie a metody a Gonap zjišťuje, zda by se daly účinně využít i v oblasti čistíren.

Nespoléhají se jen na sebe

Čistírny Gonap ale nejsou jen dílem specialistů z této společnosti. Na vývoji a modernizacích jednotlivých součástí čistíren firma spolupracuje i s jinými organizacemi. Každá organizace je odborníkem v jiném oboru a každá část čistíren je neustále zdokonalována. I díky této spolupráci s odbornými organizacemi dosahují produkty Gonap tak vysoké kvality. Za tu byla firma Gonap odměněna certifikátem kvality ISO 9001:2000.

Čistírnami ale nabídka nekončí

Firma Gonap je samozřejmě specialistou v oblasti domovních čistíren odpadních vod, ale ty nejsou jedinou součástí sortimentu této společnosti. V nabídce totiž můžete najít také nádrže, septiky, přečerpací jímky, vodoměrné šachty, zemní filtry a další produkty. Každá kategorie je zastoupena hned několika druhy produktů. Nechybí ani možnost odborného poradenství a konzultace.