Snad v každé předsíni můžete najít nějaký věšák na klíče, jelikož mít je jen tak pohozené na botníku není zrovna nejpraktičtější věc. Věšáky navíc mohou skvěle vypadat a tvořit tak velmi atraktivní kousek vaší předsíně. Víte ale, že takový praktický věšák na klíče si můžete vyrobit i sami doma?

Creepy-Halloween-Key-Holder-DIY-with-Doll-Hands

Zdroj: decoist.com

Jak na věšák na klíče

K vyrobení vlastního věšáku na klíče budete potřebovat podložku, na kterou budete háčky upevňovat a samotné háčky, které vám také mohou posloužit jako nástroj pro vaši kreativitu. Nemusíte totiž kupovat tradiční háčky v domácích potřebách, ale můžete vymyslet háčky vlastní, například z kostek stavebnice, korkových zátek a podobně. Následně stačí vyladit barvy, upevnit věšák na stěnu a můžete na něj již navěsit své klíče.

DIY-Lego-key-holder

Fantazii se meze nekladou

Hlavní výhodou vlastnoručně vyrobeného věšáku na klíče je to, že si jej můžete vyrobit opravdu podle svých představ. Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, sáhněte po obyčejné větvi, do které zasadíte háčky pro uchycení klíčů. Nebo si pozvěte na pomoc děti, jejichž fantazie je obrovská a jistě vám s výrobou nového věšáku na klíče rádi pomohou. Nejedná se o nic složitého, právě naopak jde o výrobu, kterou hravě zvládnete během několika minut. Stačí jen mít ten správný nápad na provedení a během několika okamžiků může být atraktivní věšák na klíče na světě.

Chic-and-modern-key-holder-DIYAwesome-and-easy-DIY-Cement-Monogram-key-holderWire-key-holder-DIY-is-both-elegant-and-minimalMore-traditional-DIY-key-holder-ideaCool-DIY-wine-cork-key-holder-idea
Zdroj: decoist.com