Jaro je všeobecně známo jako období, během kterého se pořádá nejvíce svatebních obřadů. Na den D je však třeba se důkladně připravit a rozhodně nepodceňovat žádnou ze svatebních příprav. Tak významný den si zaslouží patřičnou originalitu, ale i zachování několika tradic. A jak jste na tom vy? Držíte se zaběhnutých zvyků nebo toužíte být v něčem odlišní?

svatba
Zdroj: dgsj.pt

Než uslyšíte svatební zvony

Samotné svatbě však předchází zásnuby, které jsou spojené s romantickým vyznáním lásky. Existuje vícero možností, jak tento okamžik udělat co nejvíce nezapomenutelným. Co třeba billboard s vyznáním lásky? Je to zcela netradiční a tedy neokoukaný způsob, jak své polovičce dokázat, že ji skutečně milujete. Lásku můžete vyznat například i během letu horkovzdušným balonem, což bude také zajisté velmi originální. Nápadů, jakým způsobem vyznání učinit je neskutečně mnoho. Někdo dává přednost večeři při svíčkách, jiný si zásnuby nechá na romantickou plavbu po moři. Fantazii se meze nakladou a čím originálnější nápad na zásnuby dostanete, tím raději na ně budete o mnoho let později vzpomínat.

vyznání lásky
Zdroj: Romantické vyznání, vyznanie-lasky.com

Snubní prsteny nesmí chybět

Ať už je vaším cílem mít skromnou svatbu nebo naopak velkolepou, o které se bude v širokém okolí povídat ještě dlouhou dobu, na jednu věc nesmíte zapomenout v žádném případě. Řeč je tu o snubním prstýnku, který je odmyslitelnou součástí každé svatby. Vždyť jeho nositelé jej bude pravděpodobně nosit po zbytek svého života jako památku na tento významný den. Výběru bychom tedy měli věnovat obzvlášť důkladnou péči. Tradiční zlaté prstýnky postupně nahrazují prstýnky stříbrné, popřípadě z bílého zlata. Pořídit můžete i prstýnek zdobený brilianty nebo jinými drahými kameny. Pojistěte si, že se prstýnek bude skutečně líbit a sklidí patřičný úspěch.

prsteny
Zdroj: http://rring.us/

Vyrážíme do světa

Svatební cesta je tradičně jednou z nejoblíbenějších částí celé svatby. Naplánovanou bychom ji měli mít předem, abychom se vyhnuli případným pozdějším komplikacím, které by naši cestu mohly ohrozit. Jasno bychom měli mít jak o trase cesty, tak místech, která hodláme navštívit a kde plánujeme nocovat. Pokud netoužíte zrovna po platbě v Karibiku, ale raději byste se zdrželi někde poblíž, ideální místo pro vaši svatební cestu můžete nalézt i u nás nebo na sousedním Slovensku, kde vás mohou nalákat města jako Bratislava nebo Žilina. Spojte si svatební cestu s poznáváním krás střední Evropy.