Nejen majitelé značného množství pokojových rostlin jistě velmi ocení nápaditost designérů, kteří si neváhali pohrát s roztodivnými tvary konví na zalévání. I vy se můžete stát majiteli některé z těchto netradičních, ale velmi atraktivních konví, které budou vašemu interiéru velmi slušet.

white-and-steel-indoor-watering-can-600x462
Zdroj: home-designing.com

Podívejme se na ně zblízka

Nezáleží na tom, zda máte doma velké rostliny a ve větším množství nebo máte třeba jen na starosti truhlíky na terase. V obou případech se neobejdete bez zalévání rostlin, které vám může zpříjemnit moderní konev. Naprosto jedinečné kousky jsme pro vás dnes vybrali do dnešního článku, ve kterém můžete obdivovat, jakých podob mohou jindy tak obyčejné konve na zalévání získat. Jistě neodoláte a zatoužíme některou z nich vlastnit ve svém domově také, protože konve už zkrátka nejsou jen nudný kus zahradnického náčiní, ale mohou snadno být i okouzlujícím designovým doplňkem.

white-curved-flower-watering-can-600x600

Praktické, moderní a stylové

Na konvích v tomto článku je třeba ocenit propojení designu a stylu, které ocení především ti, kteří mají rádi atraktivní doplňky do domácnosti, které vypadají opravdu dobře. Věřte, že takového konve se vám hned tak neokoukají a budou pro vás skvělým pomocníkem při pečování o vaše rostliny. Výjimkou nejsou ani hravé pestrobarevné dětské motivy, díky kterým můžete zahradničení přiblížit i svým ratolestem.

grey-elephant-cute-watering-can-600x416white-duck-shaped-flower-watering-can-600x439mouse-copper-tin-watering-cans-600x900block-colour-long-spout-watering-can-600x497purple-circular-watering-cans-for-sale-600x631
Zdroj: home-designing.com