Je součástí vašeho domu i zahrada a vy stále marně přemýšlíte nad tím, jak ji využít a co na ní ještě chybí i do dnešních sychravých dnů? Vyhřátý krytý bazén vám budou závidět i vaši sousedé!

dům na prodej
Zdroj: http://www.albixon.cz/

Ačkoliv nás teď čekají velmi chladné teploty, většina z nás jistě již přemýšlí o tom, co by dělala v létě. Co je nejlepším relaxem a to nejen během tropických dnů? Koupel ve vyhřátém bazénu, který může být součástí i vaší zahrady.

Nejlevnější řešení? Nadzemní bazén

Pokud si chcete užít koupání ve vlastním bazénu, a nechcete sahat hluboko do své kapsy, nemusíte mít obavu, že by pro vás žádná možnost nebyla. Bazény, a to takové, které prodává společnost Albixon, jsou díky své široké nabídce určeny pro kohokoliv. Tou nejlevnější a přitom kvalitativně dokonalou možností jsou nadzemní bazény. Ty se nejenom pyšní velmi nízkými pořizovacími náklady, ale také velmi snadnou údržbou, a tak budete mít vodu vždy dokonale čistou a připravenou jenom k tomu, abyste se mohli kdykoliv osvěžit.

Bohatý výběr i pro náročnější klienty

Mnohem elegantnějším řešením, je však bazén zapuštěný do země. V tomto ohledu se rozhodně nejedná o jeden jediný typ, jelikož volit lze z bazénů jak laminátových, tak i foliových. Výhodou obou typů je především vysoká kvalita, velká odolnost a samozřejmě možnost doslova jakéhokoliv tvaru. Většina zákazníků však zůstává u tradice, a tak volí buď oválný, kulatý, nebo obdélníkový tvar. Zapuštěné bazény tak perfektně zapadnou do vaší zahrady, a ke koupání tak budou lákat nejenom vás, ale rozhodně i vaše děti či přátele, které můžete pozvat na vámi pořádanou bazénovou párty. A buďte si jisti, že bude vždy dokonalá.

dům na prodej
Zdroj: albixon.cz

Kvalita bez kompromisů

Zmínili jsme, že tou nejlepší možnou volbou jsou právě bazény Albixon. Jedná se o společnost, která je nejenom jedním z největších výrobců u nás, ale také v Evropě, což už je jasný důkaz dokonalé kvality. Navíc mezi klienty této společnosti patří i řada známých osobností, kterým určitě na celkové kvalitě záleží taktéž.

A jak o vodu pečovat?

Samozřejmostí je kvalitní filtrace, špičkové přípravky a pravidelné páče. Největším problémem vody jsou však nečistoty, které do ní padají ze vzduchu. To lze však poměrně snadno eliminovat. Stačí si pouze pořídit zastřešení bazénů, a bazén tak může být dokonale zakrytý. Navíc samotné zastřešení velmi výrazně dopomůže i k tomu, že voda zůstane mnohem déle teplá, a vy si tak budete moci užít své zahradní koupání i během chladnějších podzimních měsíců.
Zastřešení má i bezpečnostní funkci

Pokud máte malé děti, nebo domácí mazlíčky, které se po zahradě rádi prohánějí, o důvod víc do zastřešení investovat. Ochrání tak každého před případným pádem do vody, což by v některých případech mohlo mít katastrofální následky. Se zakrytým bazénem však máte jistotu, že se nikomu z vaší rodiny nic nestane.