Na našem trhu najdete v současnosti mnoho firem, které se specializují na výstavbu rodinných domů na klíč. Drtivá většina z nich je ale specializována především na jednu stavební oblast. Buďto nabízí dřevostavby na klíč nebo zděné domy na klíč. O každém druhu stavby vám samozřejmě budou říkat, že je pro vaše bydlení nejlepší, aby měly tržbu. Opravdu nezávislé poradenství o tom, zda je pro vás vhodnější dřevostavba na klíč nebo zděný rodinný dům vám ale dokáží nabídnout jen firmy, které nabízí možnost výstavby obou druhů.

stavby na klíč
Foto: hpdomy.cz

Na našem trhu je takovou společností HP Domy s.r.o.

Právě společnost HP Domy s.r.o. z Olomouce je firmou, která se na výstavbu nových rodinných domů specializuje.  A to nejen na zděné rodinné domy na klíč, ale také na dřevostavby na klíč nebo na otevřené dřevostavby na klíč. Dřevostavba i zděná stavba na jediném místě.  Ve všech těchto kategoriích má s výstavbou velmi bohaté zkušenosti. Dokáže vám tedy i odborně poradit, který druh stavby bude pro vaše požadavky opravdu vyhovující. Každá kategorie staveb je zastoupena mnoha odlišnými, ale moderními typy staveb.

stavby na klíč
Foto: hpdomy.cz

Bungalovy, patrové, s šikmou i rovnou střechou

Nezáleží ani na tom, jaký styl výstavby rodinných domů preferujete. HP Domy s.r.o. vám nabízí opravdu širokou nabídku typů staveb ve všech kategoriích. Ty jsou rozděleny podle stylu výstavby. Volit tedy můžete bungalovy, patrové domy, vícegenerační domy, s šikmou střechou, s rovnou střechou a vždy podle vlastního uvážení.

S výstavbou na klíč si stačí jen vybrat styl a o vše ostatní se postará firma. Vám pak jen předá kolíčky od vašeho vysněného domu. Typy nabízených novostaveb najdete zde. Vybírat můžete nejen podle vzhledu, ale také podle ceny, kterou chcete do nové stavby investovat. Cenu bude společnost HP Domy s.r.o. samozřejmě respektovat. Mezi hlavní přednosti novostaveb HP Domy s.r.o. se řadí především vysoký standard v základní ceně. V té je započítaná základová deska, okna s trojskly, podlahové vytápění, vysoký standard vnitřního vybavení a dopravu po celé ČR zdarma.

stavby na klíč
Foto: hpdomy.cz