Pokud jste o Washi ještě neslyšeli, potom je dobré zmínit, že se jedná o dekorační pásku, která pochází z Japonska, kde je také velmi hojně využívaná a to právě pro různé dekorační prvky.

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro, washi tapes

Ukážeme vám, jakým způsobem se dá využít i ve vaší domácnosti. A uvidíte, že její použití je maximálně snadné, a přitom výsledný efekt je jedním slovem dokonalý. A to hlavně díky celé řadě barevných kombinací, ve kterých je tato oblíbená a na trhu běžně dostupná páska k dostání.

Ozvláštněte svou kancelář a stůl

Doslova ideální použití je v případě různých stojánků na tužky, které lze díky této pásce dokonale dekorovat. Stačí využít několika barevných kombinací, nalepit, a je hotovo. A pokud vám kousky zbudou, zkuste je třeba nalepit na vaše vypínače. Uvidíte, že rázem vypadají úplně jinak. A pokud milujete barvy, neváhejte a můžete si pásku přinést i do své kuchyně. Pokud máte dřevěné kuchyňské náčiní, není problémem si barevně vylepšit právě jejich konce. A když už o kuchyni mluvíte, vyrobte si třeba dokonalé magnetky na ledničku, které zaručeně zaujmou. A v jakém tvaru a vzhledu? Fantazii se meze nekladou.

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro

Nebojte se ani stěn

As tejně, jako páska drží i na celé řadě zmíněných materiálů, drží perfektně také na zdi. Můžete si tak dokonale ozvláštnit třeba klenbu u vchodu do některé z vašich místností. Nebo můžete pomocí pásek lehce „obarvit“ i stěny v dětském pokoji. Stejně tak se v těchto prostorách můžete zaměřit třeba na obrázky nebo fotografie na stěnách, kterým tak můžete vytvořit z těchto pásek dokonalé barevné a nádherně pestré rámy.
Stejně tak si lze pomocí těchto Washi pásek vylepšit vaše běžné vánoční ozdoby, nebo z nich vyrobit každodenní dekorační prvky. To vše je díky variabilitě samotných pásek naprosto běžné. Čeho se však také být nemusíte, to je vaše lampa, a to konkrétně stínítko, které lze taktéž pomocí pásek zdokonalit. A jakmile rozsvítíte, doslova vás okouzlí dokonalý design, který jste vytvořili.

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro

washi pásky
Foto: honeywerehome.blogspot.ro

washi pásky
Foto: washi pásky z blogu – honeywerehome.blogspot.ro