Každé dítě si někdy staví z přikrývek a polštářů domeček, ve které má své soukromí a spoustu oblíbených hraček. Bohužel se ale takový domeček musí zbořit vždy, když se jde spát. A co takhle pořídit dítěti do interiéru malý stan, který tu pro něj bude vždy? Inspiraci můžete nalézt v dnešním příspěvku.

dětský stan
Zdroj: architectureartdesigns.com

Postavíme si domeček

Na současném trhu můžete zakoupit dětské stany, které stačí pomoci přiloženého návodu jednoduše sestavit a máte hotovo. Pokud se vám však nechce do stanu investovat nebo dáváte přednost vlastnoručně vyrobeným prvkům, můžete dětem přístřešek zhotovit sami. Na jednoduchý úkryt vám bude stačit i natažené lano s přehozenou látkou a ukotvením stěn. Fantazii se však meze nekladou, a proto můžete vymyslet i propracovanější stany, například s okny či praktickými kapsami na stěnách.

dětský stan

Aby se dítěti v přístřešku líbilo

A stejně jako tomu je u ostatních prvků pro děti, i v tomto případě se nemusíme bát pestrých barev a vzorů. Na dno stanu dětem položte pohodlnou deku a několik měkkých polštářů. Uvidíte, jaký úspěch váš stan sklidí a jak rychle v něm budou nastěhovány všechny hračky. Čím víc fantazie do stavby dětského domku vložíte, tím větší spokojenosti se vám od vašich ratolestí dostane. Stejným způsobem můžete za příznivého počasí postavit dětský stan i na zahradě, kde bude navíc dítě chránit před slunečními paprsky.

dětský stan

dětský stan

dětský stan

dětský stan

dětský stan

dětský stan

dětský stan

dětský stan
Zdroj: architectureartdesigns.com